Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik nap ezt mondja, másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap ezt mondja, másik nap mást. Mit higyjek?

Figyelt kérdés
Csütörtökön beszéltem azzal a fiúval kettőnkről aki nagyon "befészkete" magát a szívembe. Azt mondta, járna velem, de egyéb okok miatt nem lehet, nem szabad. Tegnap azt mondta nekem, hogy nem szeretne több lenni számomra mint barát. Most akkor mi van? Nem tudom mit csináljak. Megszivatott? mert eléggé úgy érzem...
2012. jan. 22. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
jól tette.
2012. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mik azok az egyéb okok???

Szerintem nagyon bizonytalan,fél tőled(mármint a csalódástól)

2012. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zseni001 ***** válasza:
Ki tudja...Ezt tőle kell megkérdezni, mik azok az okok. Másrészről miért mondott volna mást, egyszer azt mondta, hogy járna veled, de nem teheti, másik, hogy akkor legyetek barátok, miért szivatott meg, nem mondta egyik alkalommal sem, hogy akkor most járjunk. Valamiért nem, ezt neked kell kideríteni, ha akarod.
2012. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy másba szerelmes, mert az, hogy "járna veled" ez semmi jót nem jelent, maximum bejössz neki valamilyen szinten. Szerelmi vallomás után jelenthet ez érzelzelmeket, szerintem. :) Meg talán az is lehet, hogy otthon a családnak nem tetszenél és most jött arra rá, hogy az fontos, hogy számára megfelelj. :)
2012. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rebeka1 ***** válasza:
fix ez a tortenet az egyik koleganomel is azok az egyebb okok a koleganomnel csak csupan az elso unoka testverol volt szo szerintem ez is olyasmi igaz
2012. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!