Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ilyen van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ilyen van, hogy egyikőtöknek nagyon bejön egy pasi, a másik csajnak meg nagyon nem?

Figyelt kérdés

Mert én sokszor találkozok ilyennel!

Van lány,amelyik úgy megnéz,hogy még én fordulok el,és van olyan,amelyiken szinte látom,hogy gyűlöl.

Mondjuk alapból eléggé depresszív vagyok és azt hiszem ez látszik is rendesen!

Ti nők tényleg megérzitek,hogy milyen egy pasi?

Szal,tudtok helyesen ítélni külső alapján?

Pl:az látszik a csávón,hogy egy vadbarom,akkor az is?


2012. jan. 20. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a külső nem minden. egy külsőre vadbarom lehet tökaranyos is, ha közelebbről megismered.
2012. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Helló!


Nálam is ez van. Van olyan lány, aki még hátra is fordul ha előttem megy utcán, úgy megnéz magának, más meg észre sem vesz. :D

2012. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
küldesz nekem egy képet privibe?:)
2012. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Barátnői társaságom belül minden nőnek ugyanazok a pasik jönnek be. Birkaszellem és felszínesség. Ha valamilyen férfitípust kikiáltanak jó pasinak és te nem tartozol abba a típusba akkor bármennyire vagy valóban jó pasi, csak fanyalogni fognak rád. Ez baráti társaságon belöl változó, lehet az egyik falkának te leszel quasimodo, pedig rusnya csajok, a másiknak meg te leszel brad pitt, pedig te vagy rusnya.


Érdemes megfűzni egy barátnőcsajt, hogy épüljön be a társaságba, amelykben az általad kiszemelt csaj van és irányítsa a figyelmet az olyan tipusu pasikra, mint te vagy. Mikor ez megvan, döntheted bármelyik csajt a falkából.


True story. 23F

2012. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van... Tudod erre mondják, hogy a szépség relatív.
2012. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

És olyan van,hogy valaki nem egy szépfiú,de akkor is bejön a csajoknak?

Mert van egy ismerősöm,akinek nagy tökfeje van meg krumpliorra,de látszik a csajokon,hogy bejön nekik.

Én meg ott állok,mint egy elhagyatott,mert mindenki ezért a nyomiért van oda!

Tényleg nem értem,hogy miért!

Illetve van egy elképzelésem:

Mely szerint a barna hajú,barna szemű csávókat jobban bírják a csajok,mert ez van a genetikájukban.

Állítólag,olyan típusú férfihoz vonzódik egy nő,amilyen az apja volt,persze tudat alatt.

És azért barna apa sokkal több van,mint szőke,ebben biztos vagyok!

2012. jan. 20. 22:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a baráti társaságon belül teljesen mások jönnek be... :) Nem kiáltunk ki egy pasit jópasinak... Mindenki döntse el maga, neki ki tetszik. Még akkor is, ha a többiek fujjolnak rá. Ennyi. 16/L
2012. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#4 te nagyon el vagy tévedve. ez max általános iskola 3. osztályában van így.
2012. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

"#4 te nagyon el vagy tévedve. ez max általános iskola 3. osztályában van így."


Mivel a nők töbsége egy általános iskolás 3.osztályos szintjén van értelmileg, nem hiszem, hogy el lennék tévedve. :P

2012. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 mivel nő vagyok így csak jobban tudom nálad, nem gondolod?
2012. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!