Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a fiúk miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a fiúk miért nem akarnak kapcsolatot létesíteni olyan lánnyal akinek?

Figyelt kérdés
akinek még nem volt kapcsolata. 15L vagyok és azt vettem észre ha egy fiúval neten beszélek( mert élőben velem "nincs ilyen"), hogy ha megkérdezik hogy volt e már barátom tökre meglepődnek és mintha megijednének tőlem ezért nagyon nem keresik a társaságomat. Ez ennyire visszataszító dolog? Meg ilyen kérdésekkel hogy még nem is smároltál? miért ez a fiúknak gáz lenne egy olyan lánnyal járni aki tök tapasztalatlan? meg azt vettem észre hogy ez a 15-17 éves fiú réteg többsége tök bunkó. Szerintetek ezt hanyagoljam, és majd 18 éves koromban kezdjek ilyenekkel foglalkozni? Tök rossz, hogy minny 16 leszek és nincs meg nem volt még senkim. Olyan tapasztalatlannak érzem magam emiatt, meg jó lenne ha lenne valakim, de így sose lesz. Élőben max. megnéznek de senki sem jön oda. Hogy lesz így valaha kapcsolatom? Szeretnék már de ebbe tökre belefáradtam pedig mások szerint nem is vagyok csúnya..
2012. jan. 22. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert csak szexre kellenél nekik, és egy szűz lány nehezebben adja be a derekát.. Szerintem ne sajnáld, majd egyszer találkozol egy normális fiúval, aki tényleg szeretni fog. Sok sikert.
2012. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Darkkingdom ***** válasza:
Inkább te csinálod jól,mert ma már az a divat hogy 13 évesen sexelek orrba szájba..és aki meglepődik hogy nme volt kapcsolatod az azért iyled meg mert csak sexet akar,és nálad ezt nem kapja meg...én azt mondom hogy ne csüggedj eljön majd az az idő is,15 évesen még nem baj hogy nincs kapcsolatod,menj a bnőiddel ide oda és szórakozzatok,ráér még az a kapcsolat!
2012. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
sztm menyé vissza anyukádba és nem kéne a fiuknak ennyi hisztis p"csa :)))
2012. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Darkkingdom ***** válasza:
Egyszerre írtunk az előttem szólóval nagyon és úgyérzem a gondolatmenet is eggyezik! :D
2012. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, sőt még örülnék is neki Xd de am te is odamehetsz csávókhoz, nem csak fordítva. 16 évesen meg még bárkid lehet ezen fölös agyalni, én 18 vagyok és nekem se volt, azt akkor mivan?!:)
2012. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Darkkingdom ***** válasza:
A 15:33 gondolatmenetére gondoltam!
2012. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
meg nem neten kéne és az a vicc hogy ti is tudtok nagyon bukók lenni :)
2012. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 vnas00000 ***** válasza:
én 16 am és engem pl jobban érdekelenek azok a lányok akiknek még nf volt senkije jahm és nem mindegyik fiú bunkó:-)
2012. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Rossz fiúk között keresgélsz. 15 évesen még rohadtul nem késtél le semmiről. Nem kell hatalmas tapasztalatokat gyűjtened, hacsak nem országos r*bancnak készülsz, abban az esetben húzz bele.

Legyen tartásod, keresgélj a normális fiúk között, és ha 18 évesen, vagy afölött veszíted el a szüzességed, akkor sem leszel semmiről lekésve. Az első csók is el fog jönni, aztán meg utólag jókat nevetsz, hogy emiatt izgultál annyit.

Engem gimi második évében csókoltak meg először, aztán sokáig semmi, a szüzességem meg a 22. szülinapom előtt nem sokkal veszítettem el. És nem érzem úgy, hogy bármiről is lemaradtam volna.

23/N

2012. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
okés köszi a válaszokat! :D
2012. jan. 22. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!