Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sors elrendelte, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sors elrendelte, vagy természetfeletti erők, vagy véletlenek sorozata, hogy egymásra találtunk?

Figyelt kérdés

Évekig voltam szingli, nő persze sehol. nagyon élveztem, szabad voltam, akármelyik bulin flörtölhettem, nem volt féltékenykedés, nem kellett az éjszakáimról beszámolnom, borozgattam, horror filmeket néztem, death metalt hallgattam, nassoltam, és Devil meg Demon beceneveket találtam ki magamnak, a haveroknak is mondtam, hogy ez szuper életmód, ráadásul fűszerezte mindezt, hogy azok a nők, akiket megismertem közben, egyik sem akart semmi komolyat, volt aki tartott is tőlem :D. Kitaláltam, hogy k*rvázni is eljárok, de ezt az égiek is megtudták, és leküldtek egy nőt, akit Angélának hívtak, (név jelentése: angyal, követ hírnök) és véget ért a nagy álmom :D xD

A legviccesebb, hogy az első tanítási naptól kezdve a "40. napon" jöttünk össze, és az én nevem eredete is bibliai, azaz " Isten ajándéka " ... ennyit a sorsról :D Mind a ketten 19 évesek vagyunk, horoszkópilag is megegyezünk, kardinális jegyek szerint.

Hülyék kíméljenek, ez csak egy kérdés, azok írjanak, akik jártasak az ilyenekben.. :D


2009. máj. 28. 11:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Főiskolán ismertük meg egymást, a beiratkozás után következő hét első hét hétfő.
2009. máj. 28. 11:55
 2/12 anonim ***** válasza:
Te mit hiszel, szerinted melyik?:)
2009. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
és most szerelmes vagy?
2009. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nahat! Ilyeneken soha nem gondolkoztam, de lehet benne valami.

Sok szerencset a tovabbiakban! :)

2009. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Naná!!!

7 hónapja járunk, és annyira szeretem őt!!

Nagyon édes csajszi !!! :D

2009. máj. 28. 12:09
 6/12 anonim ***** válasza:
A sors maga nem lehet véletlenek sorozata? Egyébként majdnem mindegy is, hogy melyik, mert az eredmény ugyanaz.
2009. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én hiszek az ilyesmikben.

majd az idő eldönti, hogy tényleg ő e az igazi

2009. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Érzem is hogy szeret engemet, és annyira jó vele együtt kettesben :):)

Nagyon belé szerettem :D

Egy ANGYAL! :P

2009. máj. 28. 12:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet ebbe a dologba valami.Én is hasonlóan nem tudom eldönteni hogy a pasimmal véletlen vagy az ég akarta így.
2009. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy "elrendelve" találkoztatok. Legfeljebb szerencsés véletlenek vannak. Gondolj bele: tegyük fel, hogy van valahol egy "másik feled". De hol? Lehet, hogy aki pont tökéletesen hozzád való, az éppen zabot hegyez Kukutyinban, és az életben nem fogjátok egymást megtalálni, de még csak egymás létezéséről sem fogtok tudni. Ahogy én látom, a nagyjából hasonló emberek tudnak egymással élni, persze szerelmesek is lesznek, de a párodat ugyanúgy megtalálhatod a világ másik felén, mint a szomszéd utcában, szerintem. :)
2009. máj. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!