Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmehetek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmehetek úgy fürdőbe, hogy előtte nem borotválom le a bikinivonalamat?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk a barátommal a Lukácsfürdőbe. Mind a ketten úgy szeretjük, ha egyáltalán nem borotválom a puncimat (még a bikinivonalat se). A barátom azt mondja, hogy emiatt nem kell leborotválnom, a legjobb barátnőm szerint viszont be fognak szólni, hogy ha meglátják, hogy a bikinialsóm mellett kilátszik a szőr.

Őszinte véleményeket kérek.


2012. jan. 22. 17:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
fujj nehogy megjelenj úgy ott!
2012. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 pqpqpq ***** válasza:
50%
en magasrol szarnek annak a fejere akinek nem tetszik
2012. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Hát szerintem azért azt le kéne szivi...

Vagy olyan fürdőruhát vegyél ami eltakar mindent.

2012. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
szerintem annyit azért szedj le, hogy ne látszodjón ,hgoy nem borotválod... szerintem is kicsit visszataszítónak tünik, hogy a bikiniből előtüremkedig valami dzsumbuj...
2012. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nem tom te dolgod sok ember nem fanszirozza magát tehát biztos nem fogja megemlíteni senki idegen
2012. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ti szőrösen szeretitek MAGÁNÜGY! De ne menj úgy ki emberek közé, senki se kíváncsi a te szőrödre!
2012. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
legalább ott szedd le, ahol kilátszik.úgyis visszanő
2012. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

vágd le, ha nem akarsz gúnyos mosolyú embereket látni...áhh vágd le!

27/f

2012. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én már láttam nyáron a tengerparton olyan nőket akiknek igencsak kilátszott a szőrük és nem zavartatták magukat. Szerintem nem csúnya.
2012. jan. 22. 17:45
 10/21 anonim ***** válasza:
Kinek mi köze hozzá! Beszólni, nem valószínű, hogy fognak, legfeljebb, megnézik. De ilyesmit nem igazán illik feltűnően megbámulni. Bizonyára lesznek, akik megvető pillantást vetnek rá, DE OLYANOK IS AKIK VÁGYAKOZÓ PILLANTÁST VETNEK MAJD RÁ. (Én valószínűleg ez utóbbiak közé tartoznék, ha láthatnálak bikiniben.)
2012. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!