Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem borotválom le "lent"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem borotválom le "lent" teljesen, akkor igénytelen vagyok? 21/L

Figyelt kérdés
Le szoktam csak rövidíteni, de még soha nem szedtem le teljesen. Már a bikinivonalat is amikor leborotválom, iszonyatosan viszket napokig, míg ki nem nő valamennyire. Múltkor próbáltam fazont nyírni, jól is nézett ki, egy részen teljesen leszedtem, de ugy viszkedt, hogy kb két hétig vakarózhattam, míg több mint egy centisre ki nem nőtt... Ezek után nem szeretném totál leborotválni... Mit gondoltok? Igénytelen vagyok ez miatt?
2011. aug. 25. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Használj rá krémet, van külön erre a viszketésre rengetegféle krém :)
2011. aug. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagyon is szerették egymást szőrösen sokezer évig, amíg nem volt ez a hülye divat. Én nem várom el egy nőtől hogy borotválja magát. 27/f
2011. aug. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igénytelenség ha nem borotválod, csak ne legyen dzsugel.
2011. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv!


Szerintem sem vagy igénytelen. A rövidre vágott puncusfazon is fazon. Amúgy ha szeretnéd hogy csupasz legyen, akkor keress más módszert. Ha gondolod, akkor szívesen segítek 1-2 ötlettel. (privátban)

2011. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tetszik, hogy ha a bikinivonal egész rövidre van vágva, esetleg néha pl. nyáron strandolás előtt leborotválva, a bugyi alatt pedig teljesen természetes (tehát olyan hosszú a szőr amennyire csak megnő). Nekem a dús szőr tetszik!!!
2011. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!