Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik neten ismerkedtek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik neten ismerkedtek meg, az elso " igazi" randi elott mennyire izgultak?

Figyelt kérdés
Mennyire voltatok izgatottak? Milyen kérdések fordultak meg a fejetekben? Konnyen megismertétek a masikat? Nagyon nagy a csalodas esélye? Ha valakinek van vicces sztorija jol / vagy épp nagyon rosszul sikerult elso talalkozasrol a valosagban, megosztana velunk? Koszi!
2012. jan. 22. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

hhehe hát nagyon nagyon izgultam, mit ne mondjak, kétszer is volt szerencsém ilyen helyzetben lenni, vagy inkább 3x. Először nagyon kicsi voltam , 13, nagyon ciki volt és nem tetszettünk egymásnak, soha többé nem hallottam róla. Másodszor 18 voltam, ő 17, és nagyon másra számítottunk, de anniyt beszéltünk már neten, hogy összejöttünk, mert kedveltük egymást....hamar kiderült hogy nem szerelem, csak kedvelés, és csúnyán de elváltak útjaink.


a harmadik pedig a mostani párom volt, akivel szintén 18 évesen találkoztam:) érdekes volt, mert anniyra izgultam, hogy majd kizuhant a szívem a helyéről, ugyanakkor biztos voltam magamban, mert 3 hónapig beszéltünk tali előtt és tudtam hogy szeret és szeretem. Nálunk is az volt, hogy 280 km-ről jött, és eljött hozzánk vendégségbe ahol ott volt az egész család (anya, apa, tesók, plusz kicsit szerencsétlenül jött ki de még vendégek is). A következő randi egy hét múlva volt náluk, szintén bemutatással:) és onanntól minden remek és csodás (3.-4. randin már egymás nagyszüleit is ismertük). Nagyon nagyon izgultam és csak akkor nyugodtam meg valamelyest amikor megölelt miután leszállt a vonatról (az első talinál) akkor éreztem azt h ő az Ő, majd az első csók után még jobban megnyugodtam:)


úgyhogy minden rendben lesz nyugi:)


22 L

2012. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én legjobban a megjelenésüktől féltem, mert van, aki fotógén, de az életben sokkal rusnyább. Leginkább vakrandik előtt izgultam. De ha olyannal találkozok, akivel előtte dumáltam online, akkor nyilván bírom is ha találkozni akarok vele és egyedül csak attól szoktam félni, hogy a fényképek mennyire felelnek meg a valóságnak.
2012. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, erre van megoldás, a webkamera. Mi is ezt csináltuk így igazából meglepi nem nagyon volt ilyen téren, inkább az érzés, hogy húúú ez az ember tényleg létezik és él és szuszog és meg lehet ölelni:)
2012. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az exemet neten ismertem meg, nyolc hónapig csak chateltünk és telefonon beszéltünk, de azt napi 8-10 órában, így mire az első találkozóra sor került, már mindent tudtunk egymásról. Furcsa volt, hogy valakit szeretsz, imádsz, de még nem találkoztatok élőben. Annak ellenére, hogy rengeteg fényképet küldtünk egymásnak magunkról, csalódás volt az első találkozás. Felépítettem magamban egy képet valakiről, akiről kiderült, hogy nem is olyan. Ráadásul a másfél év alatt, míg az első randi után együtt voltunk, kiderült róla az is, hogy teljesen más ember, mint aminek előadta magát.

Szóval én egyáltalán nem ajánlom, személyesen kell találkozni minél hamarabb! És nincs mitől tartanod, nem kell izgulni sem, emberből van ő is, mint te.


30/N

2012. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Én a párommal neten ismerkedtem meg, közösségi oldalon, már több, mint egy éve vagyunk együtt. Rettenetesen izgultam, féltem, hogy nem fogok neki tetszeni stb, úgyhogy egész este le se vettem a fejemről a kapucnim(kinti progi volt télen). Minden jött magától, az elején kicsit döcögősebben, de igyekeztünk mind a ketten sok témát bedobni:) Hamar egymásra hangolódtunk.:)Aztán még 2x találkoztunk, és azóta is együtt vagyunk, együtt is leszünk ha rajtam múlik:)
2012. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Rettenetesen izgultam :D De szerencsére sikerült megnyugodnom valamennyire, és nem csalódtam, sőt messze felülmúlta a várakozásaimat :)
2012. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal kevésbé izgultam, mint előtte, amikor csak telefonálni tudtam, ismeretlenül (akkor még nem voltam közösségi oldalon).


Viszont volt olyan is, ahol 15 éves képeket tett ki a lány: elmentem mellette a találkozón. Ezt ne tegyétek lányok, mert nem én égtem...


Amúgy meg akármennyit is beszéltetek: az első találkozón dől el minden. Legfeljebb már ismeritek egymást - de akkor is messziről.

Nem szabad az első találkozástól nagyon sokat várni, akkor nincs gond.

2012. jan. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!