Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év felettiek! Mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év felettiek! Mi a véleményetek a társkeresőkről?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és még sosem próbálkoztam internetes társkeresőkkel. Most viszont túl vagyok egy borzalmas szakításon, az önbizalmam a padlón van, jól esne, ha érdeklődnének irántam és hiányzik, hogy legyen valakim. De fogalmam sincs hol ismerkedjek... Szórakozóhelyeken sosem jön össze, a főiskolára szinte csak lányok járnak, nagy baráti társaságom nincs. Ezért már egy ideje gondolkozom, hogy regisztrálok egy társkeresőre. Viszont félek, hogy így mégnagyobb eséllyel át leszek vágva, mintha személyesen ismerkednék... És persze sajnos van bennem egy kis előítélet is azzal kapcsolatban, hogy társkeresőre csak olyanok regisztrálnak, akiknek van valami takargatni valójuk, akik nem kellenek senkinek...tudom, hogy ez csak sztereotípia, de akkor is tartok tőle, és nem akarok megint pofára esni....

A kérdésem: Szerintetek érdemes regisztrálni? Nem ciki? És ajánlanátok olyan társkeresőt, ahol normális emberek is megfordulnak?


2012. jan. 22. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalakon a férfiak csak a szexre mennek, az érzelem nem fontos. Húspiac.
2012. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 pqpqpq ***** válasza:
egy nagy szar az egesz tarskereso oldal 31/f
2012. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első én pl nem csak arra, szóval az állításod hamis.
2012. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
na igen, ettől tartottam....
2012. jan. 22. 19:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez így van, de azért akad egy-két normális is, de azt nehéz kifogni...
2012. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Már több mint 4 éve vagyok fent több ilyen társkeresőn is és egyrészt több a férfi a környékemről, mint nő, másrészt a fent lévő nők nagy része már legalább fél éve fent sem volt vagy nem is válaszol.
2012. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

28 vagyok.


1x próbálkoztam de egy nagy sz@r!


negatív! és nem szex miatt mentem fel.


de élőben gyorsabb.

2012. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha értelmes, okos lány vagy, akkor érdemes, mert egy kis elővigyázatossággal ki tudod szűrni a linkóci alakokat.

Ne akarj mindjárt találkozni vele. előbb ismerkedj vele. Írjon sokat magáról. tudj meg minél többet róla. Akkor látod, hogy bejön e neked. Ha találkozol vele, akkor összetudod hasonlítani a valóságot a leírtakhoz képest.

2012. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok a kamus meg a szexvadász, de akadnak kivételek. Nem egy ismerősöm ott ismerte meg a párját, egyiküknél már a 2. baba jön, másik is évek óta bírja a pasival. Szóval azért rá lehet találni. Nehezen, de talán akad normális ember.
2012. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem érdemes!!!!

Járj el ide-oda(szórakozóhelyre is!).És főleg nyitott szemmel járj:) Sose tudhatod..lehet a boltban is észrevesz egy kellemes megjelenésű normális férfi.

2012. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!