Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 felettiek, akinek még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 felettiek, akinek még nem volt barátnője, miért?

Figyelt kérdés

Sokan írják be a fórumra, hogy pl. "24 vagyok, de még nem volt barátnőm".

Miért? Hogy-hogy?


2010. júl. 10. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert nem jött el az igazi ez iylen k.rva 1szerű............
2010. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem jött össze, jól nézzek ki, jó fej vagyok, okos, kedves blablabla...lett is volna ezernyi alkalmam, de sosem lett járás belőle, pedig még jól is csókolok. :)


20/f

2010. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

mert a nők aljadék ribancok mind. azért.

írták már nekem, hogy biztos elbántak velem sokan, meg hogy komplexusaim vannak, de az igazság az, hogy már hogy a fenébe ne lennének komplexusaim, ha világ életemben csak pofára estem? mindeközben azt látom, hogy azok az ismerősök a legsikeresebbek a nőknél, akiket mint ismerőst sem szívesen vállalok fel, akkora s*ggfejek.

nem tudom mi mozgatja a nőket. nem értem, és mostanra már nem is érdekel.

2010. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Uccsónak mondom igaza van de eszméletlenül de innen üzenem ne add fel sohaaaaaaaaaa
2010. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
már nagyon régen feladtam....
2010. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyu előző vagyok nem kell mindig van egy aki neked kell és fordítva csak várj vagy keress de hidd el van olyan aki szerethet téged. Valószínűleg sokáig tart megtalálni én hasonló cipőben járok mint te de nem kenődök el mert jól érzem magam felszabadult vagyok és már beleszarok de ha jön az igazi akkor megmutatom ki vagyok és odateszem magam tedd ezt te is...... üdv sok sikert
2010. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22:44 : [link]
2010. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert jobbdolguk is volt annál
2010. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

22:51

ez egy k*rva nagy baromság.

2010. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23:01 - Persze nagyon el van túlozva, erősen általánosít, de azért van benne igazság.
2010. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!