Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év felettiek! Mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év felettiek! Mi a véleményetek a társkeresőkről?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és még sosem próbálkoztam internetes társkeresőkkel. Most viszont túl vagyok egy borzalmas szakításon, az önbizalmam a padlón van, jól esne, ha érdeklődnének irántam és hiányzik, hogy legyen valakim. De fogalmam sincs hol ismerkedjek... Szórakozóhelyeken sosem jön össze, a főiskolára szinte csak lányok járnak, nagy baráti társaságom nincs. Ezért már egy ideje gondolkozom, hogy regisztrálok egy társkeresőre. Viszont félek, hogy így mégnagyobb eséllyel át leszek vágva, mintha személyesen ismerkednék... És persze sajnos van bennem egy kis előítélet is azzal kapcsolatban, hogy társkeresőre csak olyanok regisztrálnak, akiknek van valami takargatni valójuk, akik nem kellenek senkinek...tudom, hogy ez csak sztereotípia, de akkor is tartok tőle, és nem akarok megint pofára esni....

A kérdésem: Szerintetek érdemes regisztrálni? Nem ciki? És ajánlanátok olyan társkeresőt, ahol normális emberek is megfordulnak?


2012. jan. 22. 19:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes.

Tegyél ki pár normális képet és egy korrekt bemutatkozást - nem olyat, hogy öööööö...izéééé...majd leírom...

Meg olyat se, hogy "boldog akarok lenni". Ez bemutatkozás, nem kívánságlista.


Hajtsd el a sok bunkót, aki ír (nem kell nekik válaszolni).

Dobd ki azokat, akiknek nincs képük kitéve vagy kapcsolatban élnek.


Szűrd ki azt a néhány normálisat, aki ír (te is írhatsz férfiaknak, nagyon élvezik).

Levelezz velük legalább 5 levélváltást, majd beszélgess is telefonon legalább 3 napig (nem egyfolytában, persze :-)

Ha utána még mindig rokonszenves, értelmes és téma is van - akkor lehet találkozni.

A találkozót viszont vedd úgy, hogy első - ne ígérj és ne várj még semmit. Majd ott kiderül, hogy tényleg rokonszenves-e...

És ne menj elsőre néptelen helyre.

2012. jan. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ritka jó egy csaj lehetsz. Én még csak olyanokat találtam társkeresőn, hogy kamu csaj volt(pasi regelt be), nem volt normális(le lehet vágni hogy ha skizo valaki), csak dugni akart(igen, vannak ilyen lányok sajna), akivel meg élőben is találkoztam kiderült hogy 40 évvel idősebb pali dugja vagy háromféle antidepresszánst szed. És ezek csak a lányok, akik ugye angyalok.
2012. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!