Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu barát lenne?

Figyelt kérdés

Van 1 lány, mondhatni "barátnőm", bár nem a legjobb viszonyban vagyunk. Van 1 barátja, akit még senki nem látott, de ő minden nap találkozik vele. 3 éve nagyon közeli kapcsolatban vannak, a srác pár évvel idősebb tőle. A lány, csak ráhallgat, bárki bármit mondjon mindig neki van igaza. Suliban szokott vele telefonálni, de mi van, ha mondjuk a testvérével beszél? Egy közösségi portálon is fent van, de a képe olyan, hogy azt bárki kirakhatná, mert nem felismerhető. Bár a lány már mutatott róla képet..

Bejelöltem és online beszéltünk is. Jó fej, de mi van, ha a lány játszotta el, hogy ő az?



2012. jan. 22. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
hát vicces sztori de ne bolgíasd, jobb az ö lelkivilágának ha látja, hogy mindenki elhiszi :)
2012. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz
2012. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek igaza van, vagy én vagyok szkeptikus?
2012. jan. 22. 19:22
 4/8 A kérdező kommentje:
igazam*
2012. jan. 22. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked? Egyébként miért kell kételkedni a szavában?
2012. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most miért kell ilyen elméletet gyártanod?

Ne legyél már ennyire féltékeny más boldogságára,ez annyira gáz.


Aki mások boldogságát irigyli,egyedül fog meghalni.Hát,te ilyen vagy!

2012. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 segiccsé123 válasza:
tuti az
2012. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hülye aki ilyennel foglalkozik. te is az vagy!
2012. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!