Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szellemi társ - létezik ilyen?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellemi társ - létezik ilyen?!

Figyelt kérdés
Úgy értem, férfi és nő között, ha a "meg akarja dugni" esete kizárt (lett volna rá lehetőség, de egy csókon kívül más nem történt, a férfi miatt). Amúgy meg a férfi mindenben kikéri a nő véleményét, keresi a társaságát, csodálja az életmódját, egyéniségét. Természetesen nem "gyerekekről" van szó, hanem felnőtt emberekről.
2012. jan. 21. 11:34
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

igen,én pont ilyen vagyok

20F

2012. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
20F kifejtenéd?
2012. jan. 21. 11:38
 3/44 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik. Sőt, komolyabb kapcsolatot csak ilyennel érdemes kezdeni.

Persze ne vigye túlzásba, ne menjen át papucsba. Az jó, ha kikéri a véleményed, de fontos, hog neki is legyen sajátja.

2012. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
nekem is van egy lány,aki a lelki társam...meglehetősen érdekes a kapcsolatunk...eleinte nagyon sokat segítettünk egymásnak,szinte kiegészítettük egymást,de aztán egyszer csak elkezdett furcsán viselkedni,sokszor zavarba jött a társaságomba,és egyre kevésbé keresett,mert valószínűleg közben belém zúgott,és egy idő után én is elkezdtem érezni iránta valamit...de most már alig találkozunk,pedig nekem nagyon hiányzik:( kevés ember értett meg ennyire...
2012. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

első vagyok 20F

Én társat keresek,nem futó kapcsolatot.Olyat akiben meg tudok bizni,aki szeret és elfogad.Aki nem csak kihasználni akar,mert én az ilyet nem türöm.

2012. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
#4: akkor miért nem jöttetek össze? OMG!
2012. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
hát azért...mert a lány egyszerűen eltűnt...eltávolodott tőlem...az is lehet,h volt pasija,csak nem mondta el,nem tudom, vagy azt gondolta,h nekem nem jön be,vagy csak pusztán félénk...de valamiért csak eltávolodott tőlem:((...pedig azóta én is belé szerettem...örülnék ha találkozna velem..annak is örülnék ha megmondaná,h mittomén van pasija,én azt is tiszteletben tartanám,mert mint lelki társra szükségem van rá....és egyszerűen nem értem,mi történhetett...
2012. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Az alapján, amiket írtok, az ilyen típusú dolgokat szerelemmel azonosítjátok, de vajon ez mindenképpen így van? Szerelem nélkül nem működhet?
2012. jan. 21. 11:55
 9/44 anonim ***** válasza:
#7: mi lenne, ha te keresnéd meg?
2012. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
már megkerestem...meg aztán később össze is futottam Vele, próbáltam elhívni valahova,de nem adott rá egyértelmű választ..sem igent....sem nem-et...egyszerűen kitért...de látom rajta,h bejövök Neki....attól tartok,h van vmi amit nem tudok amit titkol előlem,ami miatt nem működhet ez a kapcsolat...pedig mondom,engem nem zavarna az se,ha kiderülen,h van barátja és csak azért nem találkozik velem, tiszteletben tartanám,de nekem szükségem van azokra a beszélgetésekre Vele,mert tényleg mintha a lelki társam lenne,megértett,biztatott meg minden, a szerelmemet sem erőltetném rá, vagy ilyenek, de nagyon hiányzik a társasága:(( én akkor a barátja is lennék szívesen...csak az a baj,h fogalmam sincs,hogy mi van Vele...h mit akar tőlem tulajdonképpen,hogy van e valakije rajtam kívül stb...de hogy valamit nagyon titkol előlem az biztos...pedig én csak jót akarok Neki
2012. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!