Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mediterránt típusú férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mediterránt típusú férfiak milyen nőt akarnak?

Figyelt kérdés
Olasz, spanyol stbstb férfiak milyen nőt tartanak vonzónak? Külsőségek érdekelnek.

2012. jan. 22. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

???

Honnan tudjuk mi azt?

Egyébként meg a szép lányok jönnek be nekik is.

2012. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki mediterrán típusú az nem azt jelenti, hogy Olasz vagy Spanyol...
2012. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de én speciel a spanyol és olasz pasikra vagyok kíváncsi :d
2012. jan. 22. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egyet.
2012. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mus musculus ***** válasza:
Mégis hogy függ össze a származás az ízléssel? Ezt igazán elmagyarázhatná egyszer valaki.
2012. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha olasz akkor csak simán megdugni.
2012. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Legyél totál más mint azok a nők akik körülveszik őket. Vagyis: nagyon magas, vékony, lehetőleg a legvilágosabb szőke és nagyon hosszú hajad legyen, minél világosabb hófehér bőr, kék-zöld szem, és bájos arc, pisze orr. A mediterrán nőciknek karakteres arcuk van, ált. nagy orruk és sötét haj-szem-bőrszín. Picik és teltebbek. Hát kb ennyi. És abban is van vmi amit az előttem szóló írt, csak megdugni akarnak majd :D de azt mindegyik :P

Én ilyen vagyok mint amit leírtam, magas szőke, kékszemű, nagyon fehér a bőröm és nem bírom őket elhessegetni, az utcán is szemrebbenés nélkül szólítanak le az olasz pasik :D nem szégyenlősek az biztos!

2012. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szőke csajok jönnek be nekik
2012. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!