Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz h nem vok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz h nem vok hajlandó cigiző csajjal járni?

Figyelt kérdés
Keresem a párom meg minden, de nehéz, mert a legtöbb dohányzik (az én korosztályomban) és ez zavar engem. Nem szeretem a cigifüstöt. -.-' Nehéz kedves, nem dohányzó lányt találni? 16/F
2012. jan. 22. 20:15
 1/7 zseni001 ***** válasza:
100%
Egyáltalán sem, én sem akarok ilyen nőt.
2012. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vok hajlandó ilyen kérdésre válaszolni, pedig tudom a tutti választ! Nem vagyok!!
2012. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is fontos volt, hogy ne dohányozzon...
2012. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Akkor keress olyat,aki nem dohányzik ennyi.Komolyan már külön fajnak állítjátok be a dohányosokat.Én is dohányzom,a párom nem és ezt tiszteletben tartom,nem gyújtok rá ha vele vagyok és előtte is igyekszem nem tenni.Ha nem is cigizek,mielőtt jön biztos,ami tuti fogat mosok,rágózok és parfümöt használok,hogy ne legyen érezhető rajtam pedig egy szóval sem mondta,hogy ez így legyen.Nem tudom mit kell ebből ekkora ügyet csinálni,vagy fogadd el,hogy a másik cigizik,mert a szerelem nem ezen múlik vagy keress olyat,aki nem cigizik.
2012. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem gáz, én se szimpatizálok azokkal a fiúkkal akik cigiznek, mert nem egy hamutálat akarok megcsókolni. Bár néha-néha én is elszívok egy szálat osztálytársakkal vagy valami, de az is ritkán van.:)

Egyébként nem, nem nehéz.:)

2012. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen gáz... attól még, hogy cigizik lehet okos, szép és kedves is..

én nem mondanám, hogy cigizek, mert csak nagyon ritkán gyújtok rá..

2012. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is rühellem de én lány vagyok kedves és nem cigiztem soha!

16/L

2014. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!