Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban igaz, hogy egy fullos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy egy fullos csaj nagyobb eséllyel jár egy 10/5-ös pasival, de egy 10/10-es pasi csak nagyon-nagyon dögös,10/8 vagy a feletti lánnyal hajlandó járni?

Figyelt kérdés
Azt én is észrevettem a környezetembe lévők között, hogy a jó pasik inkább egyedülállók, vagy nagyon menő, esetleg ha nem is menő, de iszonyat szép, különleges nővel, hajlandók csak járni. Míg a nők beérik kevesebbel is, és a nagyon szép, különleges, vagy akár menőnek számító lányok is összejönnek egy abszolút nem menő, csúnyácskább, abszolút nem jó pasival. Vélemények?
2012. jan. 8. 18:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Vélemény nincs.


Címet adj, és költözök.

2012. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hm? honnan tudod, h pasi vagyok e vagy csaj, ill. fullos e vagy sem?...
2012. jan. 8. 18:13
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

Kit érdekel, hogy te milyen vagy? :D

Oda akarok menni, ahol a nők így működnek ahol leírtad.

2012. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
ahogy leírtad*
2012. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Egyébként ha Pesti vagy akkor csak menj ki az utcára, és láss csodát... igazam van.:D
2012. jan. 8. 18:15
 6/28 anonim ***** válasza:
pont fordítva :D
2012. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva. Sőt, egy 10/10-es csaj csak 10/10-es pasival éri be.
2012. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Sokadszor jön fel a téma, a férfiak szemében egy nő a kinézetétől vonzó, egy nőnél a férfi kinézete csak egy a sok szempont közül.
2012. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
pesti vagyok, pont fordítva még mindig :D
2012. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Nem Pesten lakom, de gyakorlatilag 0km távolságra van a városomtól. Én ezt a jelenséget soha nem tapasztaltam. Sőőőőőőőőőőőőt...


Itt válogatnak leginkább a ribancok.

2012. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!