Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Japán férfiaknak bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Japán férfiaknak bejönnek az Európai nők?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár a Japán nőknek bejönnek az Európai férfiak. És a férfiak hogy vannak ezzel?
2012. jan. 22. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Egyénfüggő, nekem pl. ha csak hozzá kéne érnem egy ázsiai férfihoz, rosszul lennék!
2012. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Egy ismerősömnek volt távol-keleti pasija. Neki bejött. Nem tudom elképzelni, mit ettek egymáson. Viccesek voltak együtt.
2012. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyik nagyapám részéről részben japán vagyok és nekem nagyon bejönnek az európai nők.
2012. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Az európai nők a legjobbak, értelemszerűen minden más rassznak bejönnek.
2012. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Renesmee18 ***** válasza:
Attól függ! Európában van spanyol ország is, ahol a nők sötét bőrűek és sötét hajúak. Északon meg ennek az ellentéte. De igen, bejönnek nekik. Általában a fehér, porcelán bőrű nők.
2012. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát legfőképpen a Magyarokra gondolok. :)
2012. jan. 25. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:

A Kill Bill főszerepében nem véletlenül van Uma Thurman.....a japán férfiak elvileg imádják a magas szőke hajú nőket.

elvileg a kill bil 1 tisztelet nyilvánítás egy japán rendezőnek aki férfi....lehet, h taratntino a kedvében akart járni.

2012. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Renesmee18 ***** válasza:
Nekem nem egy japán ismerősöm van. Sőt! Elég sok, és nem csak japán, hanem egyéb ázsiai országokból ( gondolok itt kínára, kóreára) és többségüknek nem jönnek be a szőkék. Természetesen nem azt mondom h a japánoknak nem jöhetnek be a szőkék, de szerintem jobban szeretik az a barna, vörös hajú nőket, akik alacsonyabbak. De ez is relatív, mert mindenkinek más a szép. :)
2012. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Háááát. Hozzánk a klubba minden évben jönnek le japán fiatal srácok. És eddig az összes imádott xD :D
2012. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetném, hogy hogyan viselkedtek? Arra vagyok kíváncsi, hogy nem e voltak lenézőek (pl)?
2012. febr. 24. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!