Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknak bejönnek a napszemü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak bejönnek a napszemüveges lányok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 02:02
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Persze amelyiken nem bénán áll a napszemcsi
2009. júl. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

A szem a lélek tükre. Ha valaki rejtőzködni akar...

2009. júl. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
annyira mindegy, h van e rajta v nincs. a lényeg hogyha van akkor álljon jól.
2009. júl. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Jobban szeretem látni a lány szemét.
2009. júl. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Előbb-utóbb vélhetően lekerül a napszemüveg. Tehát ez csak egy ideiglenes kiegészítő, nem egy életre szóló eszköz, hogy lehessen jelzőként használni.
2009. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SzSzili ***** válasza:
64%
Ha a napszemüvegen kívül nincs rajta semmi más, akkor szerintem tök mindegy hogy hogyan áll neki. :)
2009. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem. mert olyan mintha szégyelené magát és elbujna egy napszemüveg mögé. meg gyanus. ráadásul tiszteletlenség úgy beszélgeni. szóval amíg azért hordja mert a nap kiégeti a szemét addig igen.
2009. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a napszemüveg nem azért van, hogy azon gondolkodjunk, hogy bejön-e a pasiknak a NAPSZEMÜVEG. A napszemüveget általában azért rakják föl az emberek, hogy ne süssön annyira a nap a szemükbe. Hogy ne kelljen hunyorogni ha sétálsz egy meleg nyári napon.

Amúgy szerintem embere válogatja, hogy kinek, milyen napszemüveg, meg hogy van-e vagy nincs....

2009. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
még szép h bejön ;D
2010. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszik ha egy nőn napszemüveg van.Vagy az a nagyon divat cicás,ami iritálóan idegesít,vagy a vagánykodós féle,ami meg szerintem csak férfiaknak való. Nem egy nőies viselet szerintem a napszemüveg. Bár vannak egyszerübb félék amik npiesebbek,az esetleg.
2010. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!