Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Japán férfiaknak bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Japán férfiaknak bejönnek az Európai nők?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár a Japán nőknek bejönnek az Európai férfiak. És a férfiak hogy vannak ezzel?
2012. jan. 22. 20:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

azt hogy az egyéneknek mi jön be nem igazán tudhatjuk, de a japán szépségideál nem éppen az európai vonásokkal rendelkező nő, pl nem szeretik a szélles állat és arccsontot

de mint mondtam ez egyénfüggő én például nem tudom mit esznek az ázsiai nőkön.....

2012. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát eddig az összes japán nagyon kedves volt. Kíváncsiak és mindenre kaphatóak. A fiatalok de kis feloldódással az idősebbek is élvezik, hogy itt nincsenek olyan szigorú kötöttségek. Egyáltalán nem lenézőek, mindenre nyitottak, de angolul nem nagyon tudnak. Nagyon sokra tudják értékelni ha valaki makog pár szót japánul. És szeretnek bulizni :DD
2012. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!