Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akiknek volt már tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek volt már tipikus ribanc, cicababa barátnője vagy egy éjszakás kapcsolata egy ilyen személlyel, az tartana nekem egy kis "élménybeszámolót"?

Figyelt kérdés

Miért jöttél össze vele?

Mi volt vele jó?

Mi volt vele rossz?

Miben volt idegesítő?

Reggel smink nélkül láttad már, hogy nézett ki?

A szex milyen volt vele?

Hogy orálozott?

stb. (ami még eszedbe jut ezenkívül, írd le!)


Köszi.


19L


2012. jan. 23. 09:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

Mert hiányom volt.

Minden.

Semmi.

Minden, de főleg a hangja.

Nem, még éjszaka elment. :D

Jó.

Akár egy porszívó. :D


29/F

2012. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%

Egyejszakas.

Jol nezett ki, nagyon jo teste volt meg szep arca.

Nem vot vele sdmmi gond, jol szopott meg szuk lyuka volt.

2012. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

-Nagyon cuki ,szép és kedves volt velem

-Minden a megjelenéstől kezdve a 18+-os dolgokig,szopni nagyon jól szopott,és érzelmes volt nagyon

-Sok embert ismert és mindenki őt akarta és engem lenéztek

-Talán annyi,hogy reggel 2 órát készülődött de egy valamire való lány is készülődik 1 órát :))

-Láttam és nekem sokkal szebb volt nature :))

-Jó volt vele a szex,elég tapasztalt volt,viszont nem nedvesedett be eléggé

-Jó volt a szaxija,az orálnál 3 perc alatt élveztem el,szopta és húzkodta egyszerre

-Kétszer voltam vele egy éjszakára,ilyennel nem lehet járni mert úgyis megcsalna de amúgy az hittem,hogy egy érzéketlen suttyó lesz de NEM :))

Nagyon aranyos ,kedves,odaadó volt :)


21/F

2012. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még várok a válaszokra :)
2012. jan. 23. 10:14
 5/19 anonim ***** válasza:
16%

És hogyan sikerült felszednetek őket?Ez is érdekes kérdése lenne.


Nekem most ilyen típusú csajom van,mert milyen furcsa de nekem csak az ilyen bombázó alkatú nőies csajok jönnek be,mással el se tudnám magam képzelni.

2012. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hol és hogyan sikerült felszedned őket? Illetve féltek attól, hogy megcsal, szexkapcsolat esetén mással is szexel mellettetek?
2012. jan. 23. 10:38
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

Utolsó vagyok,a megcalástól tuti nem félek,mert van pár olyan szexuális trükköm,amit a pasik max 5%-a tud,masszázsok,sorozatos orgazmus okozás.

Céltudatos élet,karrier.Ezekkel meg lehet tartani egy nőt.Olyanná kell vállni aki nem mindennapi,akiben sok a plusz és folyamatosan fejlődni megállás nélkül,mint a piacgazdaságban.

2012. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

nekem eddigi barátnőim mind ilyesmik voltak kábé

de leginkább a legutóbbi,úgyhogy őt írom le


1.azért jöttem össze vele,mert akkor még felszínes voltam,és csak a külső számított,és hát borzasztó jól nézett ki.

2. mi volt jó vele? hát a beszélgetések azok semmiképpen,a sexbe most nem megyek még bele,mer látom arra van külön kérdés:),de az például tetszett,h kis sportos maca volt,lehetett vele a Balatonon csónakázni,meg jó érzés volt,h meg akart tőlem tanulni szörfözni,amiből persze később nem lett semmi,de értékeltem,h próbálkozik,hát mitagadás jó volt felvágni vele,haverok előtt ,bulikba is rendesen odatette magát,party arc volt,

3. hát pölö,h nem tudott főzni,az elég gáz volt,általában én főztem rá,ami nem mindig sült el túl jól:D,a sok hülye smink azt ki nem állhattam,főleg mert a csaj természetesen is szép volt,meg az zavart egy idő után,h buta és hülye mint a seggem. meg az is hogy kevés piától is lerészegedett,utálom a részeg nőket,és persze dohányzott is,amit szintúgy utálok,ha dohányzik egy nő

4. idegesítő? az a rengeteg plázázás meg vásárlás,iylen lányok mellé bizony vastag pénztárca kell,néha nyafogás,ma már biztos nem választanék magamnak ilyen partnert, meg az alapvető probléma volt,h a szabadságomat korlátozta,féltékenykedett,h más lányokkal is szóba állok,mindig velem akart lenni,pedig nekem szabadságra volt szükségem,egy idő után fárasztó volt stb.

5.na a szex az nagyon jó volt vele,abban bizony nagyon jó volt,látszott,h tapasztalt nőről van szó,maximálisan kielégített:))) valóságos művészettel űzte az ipart,kicsit kellemetlen is volt,h ő sokkal tapasztaltabb mint én. jobban szeretem,ha én irányíthatok.


de egy idő után elegem lett,és én hagytam ott,de azt hiszem jót tett nekem,egy életre megtanultam,h ilyen nővel nem érdemes kezdeni. szép volt jó volt,de ennyi,akinek van hozzá jó vastag pénztárcája és kötélből vannak az idegei,annak tudom ajánlani. Én már kinőttem ebből,h ilyen macák után,vagy elől futkossak,most már az igazi társamat keresem,akihez lelkileg is kötődök.

2012. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Megkönnyeztem a hozzászólásokat. Némelyik egész megható volt.

:-D


Nem mellesleg, azért nem csak a plázacicák szopnak jól. Ne rendeljünk hozzá bizonyos tulajdonságokat bizonyos ízlésekhez. Az sem biztos, hogy mind buta. Én találkoztam kivétellel is. Meg olyannal aki nem plázacica és mégis buta.


De a kérdés egyébként érdekes.

2012. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Igen,atz én is alátámasztom,h nem mind buta,de sok olyannal találoztam, aki igazából nem volt buta,csak eljátszotta a buta libát,mert ez illet az image-éhez, mondjuk ha belegondolunk,már az h valaki eljátssza,h ekkora hülye,alapvető intelligenciabeli hiányosságokra utal
2012. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!