Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tipikus ribanc vagyok? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus ribanc vagyok? Ti mit tennétek? Vagy inkább szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy barátom 1.5éve vagyunk együtt. 1 évig imádtam tényleg a fellegekben jártam ő akkor rengeteg bunkó dolgot tett velem szemben de én reménykedtem hogy megváltozik meg ugye annyira szerettem hogy azt leírni sem tudom! Aztán megváltozott ő is szeretett akkor felhőtlen boldogság csak ugye az 1 és az 1.5 év között jöttek a veszekedések rengeteg veszekedés de szeretem őt ő is engem és ezért még mindig együtt vagyunk!

Na és most jön én egy buliban mikor a barátommal kb 8hónapja jártunk megismerkedtem mármint csak beszélgettünk ez a fiú belém szeretett felvett msn,face mindenre és elkezdtünk beszélgetni állandóan hajnalokig beszéltünk egy buliban később találkoztunk megint egész este csak beszélgettünk aztán ő bevallotta hogy szeret meg mondta "tudod milyen valakibe reménytelenül szerelmesnek lenni?" És ugye mivel én szerlmes voltam a barátomba mondtam neki hogy csak barátok lehetünk. Néha írt nekem smst és egyszer barátom észre vette akkor jött az hogy soha többet ne beszéljek vele.De a srác felhívta egyik barátom és sírva mondta hogy ő ezt nem akarja és ezért végül is a mai napig beszélgetünk de már sokkal kevesebbet meg nem akarom hogy máshogy gondolja.. Szóval a lényeg hogy utóbbi 3 hónapban kb semmit nem beszéltünk és valahogy tegnap összefutottunk és én teljesen flegma voltam vele de basszus annyira helyes volt meg kedves és utána jöttem rá hogy ő már nem szerlems belém én meg érzek iránta vlamit vagy csak hiánzik hogy beszélhessek vlakivel ennyire őszintén mint vele? A lényeg hogy utána beszélni akartam vele msnen de már alig írt vissza és kb semmi. Ma vele álmodtam hogy megöleltem és jobban esett mint bármi más! Aztán meg barátom öleltem meg az is jól esett de az már gyengébb érzelem volt. Most mi van? El kell felejtenem ez az igazság! MErt jűrni nem akarok vele de mégis tetszik havernak akarom baráom meg mindig veszkeszik velem:( Na mindegy azért leírtam :)


2011. okt. 2. 12:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagy ribanc, csak nő. A pasid jobban néz ki, mint a másik srác, ezért hiába lennél boldogabb az utóbbival, inkább a pasiddal maradsz.
2011. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Túldramatizálod. De nagyon.
2011. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

ha nem is ribanc, de egy hülye pi.csa az vagy.

Az történt, h neked tetszett az, h egy másik fiú udvarolgat, de szartál rá mert van barátod. aztán mikor szegény fiúnak sikerült elfelejteni, most neked szarul esik h nem teper utánad mert túlvan rajtad...szánalmas vagy

2011. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

De csak hogy a kérdésedre is válaszoljak.


Ha békén hagyod a srácot most már, akkor nem vagy ribanc.

2011. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első még mindig itt szenved? :D
2011. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

nem olvasom el mert hosszú


a lányok igen nagy %-a ribanc aki erre az oldalra téved.......tehát már alapból ribanc vagy és még te is annak tartod megad, és ehezz hozzá megy még az én minden lány ribanc elvem is


TEHÁT IGEN RIBANC VAGY.

2011. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Ne tűrd a barátod bunkóságát, és nem lesz szükséged arra az elégtételre, hogy te játszadozz egy rendes fiúval.
2011. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igaz tényleg biztos az van észre vettem hogy már nem tetszek neki és hiányzik. Nem leszek önző és elengedem de nagyon fog hiányozni mert barátomat úgyse adnám fel érte! :/

Hát elsőnek meg nem tudom eldönteni melyikük a helyesebb:D De nem ez számít szerintem csak a barátommal már rég együtt vaguynk lehet ezzel a sráccal nem is működne.

2011. okt. 2. 12:40
 9/18 A kérdező kommentje:
Csak nem vagyok képes elengedni a barátomat.ÉS tudom hogy gyakran nagoyn bunkó velem de mégis azt mnodja hogy szeret:/
2011. okt. 2. 12:43
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

"nem olvasom el mert hosszú


a lányok igen nagy %-a ribanc aki erre az oldalra téved......tehát már alapból ribanc vagy és még te is annak tartod megad, és ehezz hozzá megy még az én minden lány ribanc elvem is


TEHÁT IGEN RIBANC VAGY."



Kapd be, s*ggfej.

2011. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!