Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha tudja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha tudja, hogy szeretek egy lányt (de azt nem, hogy pont ő) és elmondom neki az igazat miként fog reagálni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Örülne. Ha jóban vagytok, vagy ő is hasonlóan érez irántad, biztos örülne. (Ilyenkor mindig azt kívánom, hogy az a srác írja ki ezeket a kérdéseket, aki nekem tetszik...) Én lány vagyok, de leírom a véleményem. Én szívesen elmondanám a fiúnak, aki bejön, hogy tetszik, de félek, vagyis tudom, hogy kikotyogná mindenkinek, mert gyerekes, és azonnal visszahallanám a barátaitól, ráadásul a nem létező "barátságunkat" is elrontanám, szóval csak kerülne, és leégetném magam. Viszont én személy szerint örülnék, ha valaki odajönne, de főleg, ha olyan, aki nekem is tetszik, vagy én is szeretem, hogy szia, te vagy az a lány, akiről mindig meséltem, hogy milyen kedves, meg mennyire tetszik, és hogy szerintem belészerettem... Ha megkérne, hogy maradjon köztünk, megtartanám a "titkot", szóval szerintem ha olyan a kapcsolatotok, akkor nyugodtan mondd el neki, viszont érdemes fontolóra venni, hogy nem-e csak nagyon jó barátként tekint rád, és nem-e megy ettől tönkre a barátságotok... De szerintem beszélj vele, szurkolok nektek:)


U.i.: Írj már bővebben erről légyszi, itt, vagy privátban, tökre érdekel, mások hogy látják ezeket a helyzeteket... 16L

2012. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem pont az a bajom, hogy mész oszt.társam is.


AZ a bajom, hogy nem tudom már magamban titokban tartani.

ÉS ha elmondom neki lehet ő is így érez. Ha nem mondom el azt hiszi, hogy mást szeretek és ő se nyitna. (nem valószínű)


A 2. lehetőség, hogy ő nem így érez, de senkinek se mondja el és barátok maradhatunk. Kicsit ciki lenne a szemébe nézni. EZ még elfogadható veszteség.


A 3., hogy elmondom és ő elmondja barátnőinek. Na ezután elég szar lenne bemenni az osztályba.

2012. jan. 23. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Megbízható a lány? Szerintem nem korrekt, ha elmondja másoknak, mikor megkéred, hogy ne mondja tovább... Hogy érzed, ő nyit úgy feléd? Szerintem beszélj vele, ha mást nem, legalább annyit, hogy csak hogy tudja, hogy bejön neked, és hogy kedves lánynak tartod... Nem írnád meg itt, vagy üzenetben, hogy hol laksz? Tudok titkot tartani, és sajnos úgysem ismerjük egymást, csak érdekel...
2012. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha érett és normális (remélhetőleg), akkor tudja kezelni a helyzetet, és nem problémázik rajta akkor sem, ha nem jön össze ez az egész... Ne érezd cikinek, hogy ezt megbeszéld vele, hiszen ha nem lépsz, sosem tudjuk meg, mi lett volna, ha... Vagy ha nem is ilyen nyíltan, de "teszteld", hogy ő mit érez, írj rá facebookon, menj oda hozzá szünetben, beszélgessetek, esetleg tehetsz néhány finom utalást, és az arra való reakciójából könnyű levágni, hogy ő mit érez... De nem veszíthetsz semmit, max barátok maradtok.:)
2012. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

" Ne érezd cikinek, hogy ezt megbeszéld vele, hiszen ha nem lépsz, sosem tudjuk meg, mi lett volna, ha... "


És ez az ami engem nagyon gyötör. Ha nem mondom el, ott marad bennem a "mi lett volna ha...".



"esetleg tehetsz néhány finom utalást"


Mint pl?

2012. jan. 23. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:

-Neked milyen fiúk tetszenek?

-Magas, barna, blabla, mond valamit. Mert, neked milyen lányok?

-Csinos, kedves, sötétszőke hajú (pl) lányok... (mint ő)


Vagy keresd a társaságát, hívd el ide-oda, ilyenek.. "Anyukámnak a héten lesz a születésnapja, valami szép ékszert gondoltam ajándéknak, nem jönnél el velem választani? Sokat segíthetnél, te nagyon szép dolgokat viselsz, biztosan tudnánk valami jót választani."


Kedvesen, nem túl nyomulósan, amiből nem vágja le rögtön, hogy mi van, de ha ő is úgy beléd van esve, mint te belé, akkor már az első jelre is ugrani fog:)

2012. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!