Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy kicsit félénk lányt meghódítani? Az segít valamit a helyzeten ha elmondom mit érzek?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem akkor nagyon kedves volt, úgy éreztem hogy tetszek neki, tudta hogy mit szeretnék tőle, tudta hogy nem barátnak szeretném...

Később távolságtartóbb lett, egy ideig nem is beszéltünk, de egyik délután összefutottam vele és tök jót beszélgettünk (nem csak én beszéltem). Valami miatt mégse tudok közel kerülni hozzá. Mostanában megint azt érzem hogy levegőnek néz.


Próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz.


Arra gondoltam hogy lehet hogy nem akar tőlem semmit mert tapasztaltnak hisz engem , 4,5 évvel idősebb vagyok nála, valójában a tapasztalatom a lányokkal 0 de ő ezt nem tudhatja mert nem ismer régóta. Ő szerintem még szűz pedig benne van a korban, úgy tudom nem sok barátja volt eddig.

Én nagyon szeretem ezt a lányt, de nem mondtam neki, ő nem tudja.

Próbáltam hogy elhívom valahova de nem akart eljönni.


Vajon ha elmondom az érzéseimet, gondolataimat neki az segít valamit?


2012. jan. 14. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
én elmondanám a helyedben.:)
2012. jan. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez nem szavazás hogy elmondjam e vagy ne :D


Miért mondanád el? fejtsd ki léci a véleményed.

2012. jan. 14. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elmondod neki és ő is szeret akkor, sínen fogja érezni magát :)
2012. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. azért, mert félénk, és szűksége van arra, hogy biztos legyen ebben. tegyük fel, hogy ő is így érez. azért nem keresett néha, mert félt, hogy te talán nem.:/ a félénkebb, aranyos lányoknak szükségük van arra, hogy a férfi mondja el.:) és megéri.
2012. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem félénk a lány, v legalábbis nem azért ilyen, hanem mert csúnyának tart. Sztem hanyagold!
2012. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pár hónapja amikor szóba állta velem akkor nem tartott csúnyának?

Az elején még simán benne volt egy találkozóba is de le is mondta mert kicsit "megijedt".

2012. jan. 14. 10:49
 7/7 raynie válasza:
Szerintem próbáld megmondani neki hogy miért akarod megismerni, ne öntsd ki neki rögtön a szíved mert ha félénk a fiúk térén akkor ez kicsit visszatántoríthatja, de azért puhatolózz és próbálj vele úgy viselkedni hogy közelebb kerülj hozzá és közben ő is jobban megkedveljen.
2012. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!