Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet ha elmondom neki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ha elmondom neki mit érzek iránta?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány már vagy fél éve. Nem ismerem ennyi ideje, csupán 3 hónapja.

Az elején nagyon aranyos volt, nagyon jókat lehetett vele beszélgetni, úgy éreztem hogy kedvel. Lehet hogy vmit az elején elrontottam, találkozni szerettem volna vele mikor még alig ismertük egymást és azt mondta hogy ő most nem akar kapcsolatot.

Utána persze még beszélgettünk de ezt a témát azóta nem hoztam szóba. Kicsit visszahúzódó lányról van szó, lehet hogy nem bízik meg a fiúkban.

Volt hogy elhívtam valahova de kibúvókat keresett csak, néha egész jól el lehet vele beszélgetni, néha meg szinte meg se szólal.


Mostanában viszont azt érzem hogy ő az aki nélkül nem lehetek boldog :S. Mióta megláttam azóta nem érdekel más.


Jó ötlet ha elmondom neki amit vele kapcsolatban érzek, gondolok?

Más nem jut eszembe.


2012. jan. 21. 22:20
 1/6 Nazira ***** válasza:
Az elhívás elég egyértelmű volt és biztos tudja, h szeretnél tőle vmit. Lehet csak mint barát szeretne téged de mivel te nem úgy nézel rá így mondd el neki vhogy, h neked ő fontosabb mint 1 barát mert ha mellette maradsz így kételyek között az felőröl.
2012. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire elutasító volt,szerintem nem érdemes próbálkoznod.

Illetve csak akkor érdemes elmondanod,ha úgy érzed tényleg nem veszítesz vele semmit.(pl nem jártok ugyanazokra a helyekre,se nem laktok olyan közel egymáshoz,se nem jártok egy suliba,melóhelyre....).Mert egyébként elég ciki,ha véletlenül összetalálkozol vele...

2012. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne mondj neki semmit. Spontán program kell nektek.
2012. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem akar semmi közös programot velem. Egyszer hívtam de "nem ért rá" egy időpontban sem.

Kicsit lendítenék a dolgon.

2012. jan. 22. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:

mondd el neki. én úgy érzem, hogy csak barátként tekint rád, viszont nem ismerem a lányt, és lehet, hogy ennyire félénk. viszont, ha nem mondod el neki, akkor egész életedben csal reménykedni fogsz.

hasonló a helyzetem, csak lány vagyok. és én is arra készülök, hogy nem szó szerint kimondva, de azért egyértelműen megmondom neki, hogy mi is a helyzet...

2012. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem barátként tekint rám mert azért annyit nem beszélek vele és nem látom sűrűn.
2012. febr. 3. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!