Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összezavarodtam! Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam! Mit tennétek a helyemben? (Fiúk véleményére is kíváncsi vagyok)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Már régen megismerkedtem egy férfival. Eddig semmi nem történt, mert neki is és nekem is kapcsolatom volt. Ő azóta szakított a barátnőjével. Én még mindig együtt élek a párommal, van 2gyerekünk. Párom iránt már rég nem érzek semmit. Vagyis szeretem, de már csak megszokás.

Az említett férfit viszont szeretem, szerelemmel. Két hete elcsattant az első csók is, akkor azt mondtam ez volt az utolsó is. Tegnap este újra találkoztunk és ismét csókolóztunk. Azt mondta rám bízza, döntsem el én mi legyen a továbbiakban. Nagyon szeretnék vele lenni, de nem akarom a családomat romba dönteni. A gyerekeink még kicsit és nem tudom hogyan reagálnának ha szétmennénk. Tudom, hogy így sem sok értelme van a kapcsolatunknak, de ők ezt még nem látják. Nem tudom mit tegyek. Ilyen helyzetben még nem voltam. Nem megkövezést várok, hanem tanácsokat. Megköszönném, ha azok akik csak bántani akarnak nem írnának inkább. Köszönöm.


2012. jan. 24. 08:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Gondolkodj. Ezt a férfit pont ugyanannyi ideig fogod szerelemmel szeretni, mint a gyerekeid apját, aztán újra csak a megszokás marad. Csak nem cserélgetheted le a partnereidet minden alkalommal, ha a lila köd már eltűnt? Ha egyedül lennél megtehetnéd, de nincs jogod ennek kitenni a gyerekeket, csak mert már nem vagy szerelmes, ez nem elég indok, felelősséget vállaltál értük, most már edd meg, amit főztél. Én a helyedben nem is találkozgatnék azzal a hapsival, akihez vonzódsz, mert nem tisztességes sem a pároddal, sem a gyerekekkel szemben.
2012. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolatodat nem tudjátok már helyre hozni, akkor én azt mondanám, nehéz döntés, de akkor inkább legyetek külön. Minek szenvedjetek egymás mellett, csak a gyerekek miatt? Feltételezem ez így a párodnak sem jó, gondolom ő sem szerelmes, ő is inkább ha tehetné menne a maga útján. Ha minden balhé nélkül mentek szét, és a gyerekeknek továbbra is ott lesz az apjuk, amikor akarják, akkor én azt mondom az csak nekik is jobb, mint hogy egy érzelmileg instabil családban legyenek. Hiába gondolod, hogy kicsik, biztos hogy megérzik, hogy valami nem stimmel a szüleikkel.

Próbálj meg pároddal beszélni, hogy mi a helyzet, és hogy te milyen megoldásra gondolsz.


Egyébként megkérdezhetem, hogy a kapcsolatotok mért ment tönkre? Mitől hűlt ki? Mi az amit az új pasi meg tud adni és a párod már nem?


28/n

2012. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, ha gyerek akkor boldog, ha a szülő is az. Ha nem a gondokat, a ridegséget látja a szülőn, hanem a szeretetet, nyugodtságot. Ha valóban biztos vagy benne, de csak ha tényleg biztos vagy benne, hogy a jelenlegi kapcsolatod nem lehet újraéleszteni, akkor jobb időben, kulturáltan megbeszélni ezt és szakítani - a gyerekek szempontjait tartva a legfontosabbnak. Később még rosszabb lesz, ha már befuccsolt a szerelem az apukával. Én 18 éves voltam mikor szétmentek a szüleim, van két kisebb testvérem is és utána nekünk is sokkal jobb volt. Szerencsére normális köztük a viszony és anyukánk új párja is nagyon rendes és segítőkész velünk.
2012. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Antimod ***** válasza:
64%

Mindig jönni fog egy harmadik. És nem csak neked, a párodnak is. Egyébként tégy úgy, ahogy gondolod, de a gyerekeidet mondjuk sajnálom, ha szétmentek, ők tutira megsérülnek ebben.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk kb 3éve kezdett szétesni. Akkor őt kirúgták az állásából és közel egy évig nem talált normálisat. A gyerekeink akkoriban születtek. Én egyedül voltam otthon két pici aprósággal ő meg hajnaltól késő estig dolgozott. Tudom értünk tette, de mégis kezdett kihűlni a kapcsolatunk. Próbáltam helyrehozni, de nem ment. Mikor vasárnaponként otthon volt csak számítógépezett. Nem nagyon törődött velem, csak a sex amire hajlandó volt. Egy éve mindketten ugyanarra a munkahelyre kerültünk. Nem egyszerre, felváltva dolgozunk. Esténként együtt vagyunk meg kb heti 2napot, de ő akkor is csak játszik. A sex az egyetlen ami van közöttünk. Nem lehet beszélgetni sem vele, mert vagy fáradt vagy nem ér rá. A gyerekekkel rendesen foglalkozik, ezzel nincs gond. Pár hónapja beköltöztünk abba a városba ahol dolgozunk, itt sem változott a helyzet. Ő azt mondja szeret, de egyáltalán nem ezt mutatja. A gond talán a túl nagy körkülönbség közöttünk. Ő már túl van egy rossz házasságon, kiélte már magát. Nem tudom hol rontottuk el, de közöttünk soha nem volt az a nagy szerelem. Mindketten úgy gondoltuk már megmaradunk egymásnak, nekem sem jutott eszembe, hogy másfelé menjek. Csak aztán megismerkedtem ezzel a férfival. Hónapokig nem történt semmi, mert kapcsolatunk volt. Nagyon tetszik nekem és szép lassan beleszerettem. Persze neki nem mondtam még ezt meg, annyit azért sejt, hogy érzek valamit. A párom és ő ismerik egymást, mert az ő munkahelye a miénk mellett van. Ha dolgozik és én is akkor sokat látjuk egymást, sokat beszélgettünk általános dolgokról. Egészen ideáig nem is hozta fel, hogy akar valamit... Csak célozgatott. Nehéz helyzet, mert a kívülállók számára a tökéletes család vagyunk. Két tündéri kislánnyal akik imádják az apjukat. Rettenetes lelkiismeret furdalásom van a megtörtént csókok miatt. Nem bántam meg, de rosszul érzem magam amiért ezt tettem a párommal. Tudom, hogy ilyenkor mérlegel az ember, e miatt nem tudok dönteni. Biztosat bizonytalanra cserélni... De mellette pedig majd megszakad a szívem, hogy nem lehetek a másikkal. Iránta olyan dolgokat érzek, amiket eddigi életem során még nem.

Ez jó hosszú lett, de nem lehet röviden leírni...

2012. jan. 24. 09:22
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Legyél szerelmes!

Különben később bánni fogd...

2012. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 menta34 ***** válasza:
0%

Akinek nincs gyereke, nem házas és nincs közösen felépített egzisztenciája az kvvára ne szóljon bele, hogy ki mikor hogy menjen szét. Kibicnek semmi sem drága. Jó, hogy nem egy bigott papra bízzátok a döntést. Felháborító.


Kérdező: valljuk be, ha szétmentek szerintem édesmindegy, hogy előtte vagy utána lépsz félre. Lehet itt hősöket gyártani, akik szentek maradnak, de teljesen felesleges, mert többet ér az a pár százalék esély, hogy ha sikerül titokban tartanod a dolgot, akkor pl. rájössz, hogy mégsem jobb, vagy kiéled a vágyaidat, stb. és együtt marad a család. Szóval szerintem ha lépsz elsőnek próbáld ki a pasit, lehet, hogy idiótán liheg, kicsi a farka és szőrös a háta! te meg eldobnád érte a családod?:) Ha minden jó vele még mindig ráérsz dönteni.

Viszont, van egy csomó dolog amit gondolj át, sorolok párat:

- Tudsz szemrebbenés nélkül kamuzni és elhallgatni dolgokat?

- Bírsz aludni ha nyom a lelkiismeret?

- Tudsz értelmes alibit gyártani, hogy ne bukj le?

- Megbízható a másik pasi? nem fog este/éjjel hivogatni, ház előtt várni?

- Mennyire tudsz otthon változatlan maradni az ágyban? Nem ritka eset, hogy nő belesik másba, összejönnek majd elkezd undorodni a férjétől, aminek rövid úton lebukás/szétmenés a következménye

- van két gyereked. Ha mész máshoz őket is viszed, nagyon nem mindegy, hogy "csomagban" is kellesz-e valóban, vagy a két gyerek megtűrt hiba lesz csak az új kapcsolatban

- stb :)


(az idiótáknak üzenem, hogy lehet lepontozni, tojok rá, 99% érdemi véleményeket írok, a sok makimajom meg arra nyom, hogy nem hasznos amit írok, nem azt vállalja fel, hogy ő nem ért egyet, a GYK már csak ilyen)

2012. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nekem sem fényes a házasságom.Már 20 éve együtt vagyok a feleségemmel, és van 2 gyerekünk is.Még soha nem csaltam meg, pedig nagyon vágyom már arra hogy más nőket is megismerhessek mert hátha találnék egy olyan nőt aki jobban passzol hozzám.Ugyanakkor tisztábanvagyok vele, hogy ha lenne is valakimás akkor is tartana pár évig aztán kész.Mert olyan nincsen, és ne mondja nekem senki hogy van, hogy örökké voldogan élnek míg meg nem halnak.

Szóval egy ilyen döntéssel a gyerekek lelkébe taposnék, aminek nemszeretnék semmi pénzért, magammal is kicsesznék anyagilag, meg mindenhogyan...Szóval amilyen virágot szakítottál azt szagold egész életetben és lész.

Van két "barátom" akik azt az elvet vallják hogy ha nem vagy boldog keress mást, mert egy életed van.Mióta elváltak, már a második, illetva a harmadik élettársnál tartanak, ráadásúl az egyik srác még gyereket is csinált az egyik ilyen barátnőjének.Most akkor mi van??..Egész élükben szállnak virágról virágra?

2012. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ez az új pasi elfogad téged 2 kisgyerekkel hosszútávon? Itt a gyerekek fognak sérülni, mire rájössz, hogy hibáztál. És ez nem játék. Megéri ez neked? Egyébként ahogy előttem is írták, jönni fog egy harmadik, egy negyedik stb... és nem biztos, hogy ezt a gyerekek nem sínylik meg. Most ez a fontos, nem az hogy neked mennyire viszked a p..csád.
2012. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
59%
Sajnálom a férjed,hogy te ilyen ribanc vagy!Remélem megszívod!
2012. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!