Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg az osztálytársamnak, hogy komolyabban érzek iránta?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, rendkívül bejön nekem, mind külsőre, mind emberileg (személyiséget illetően nagyon magasak az elvárásaim, de ő megfelel nekik).


Múlt nyárig nem nagyon keltette fel az érdeklődésem, csak simán egy jó csajnak tartottam az osztályból, messze is ültünk egymástól, inkább a környezettem haverkodtam.


Nyáron viszont elég sokat lógtunk együtt egy társaságban, és rájöttem, hogy nagyon tetszik nekem. Volt ott egy srác is amúgy, aki semmi extra, nem is egyszerű az élete, viszont nagyon ért a lányok nyelvén, és sajnos elhappolta előlem, habár nem jártak, és nem is lett köztük komolyabb dolog néhány csóknál és találkozásnál, én viszont szégyellem, de néha nagyon buta voltam ezután a csajjal, máskor meg kéretlenül is bombáztam az infókkal, hogy most melyik csajjal, hogyan s miként vagyok, hátha féltékennyé tudom tenni.


Mindegy, nem lett semmi extra, elcsitultak a kedélyek, ebben az évben nem különösebben szóltunk egymáshoz.


Terveim szerint lemegy ez az év, és utána simán írok neki egy e-mailt, hogy komolyabban éreztem iránta, és sajnálom, hogy így alakult. Mert pesszimista létemre egy kicsi esélyt azért látok:


Kérdés, hogy ezen pontok közül mit, és mit ne írjak bele:


- sajnálom, hogy így ellaposodott a kapcsolat

- sokat hibáztam, nem kellett volna bunkónak lennem

- te is hibáztál, mert beettél egy olyan egyszerű sablondumát, mint amit a srác nyomott

-nem tudtam elviselni, hogy egy másik srácot választottál


Meg esetleg még más, ha van valami ötletetek.


2012. jan. 24. 17:09
 1/3 anonim válasza:

Az a kérdésem, hogy te akarsz még vmit ettől a lánytól vagy sem? (mert úgy vettem észre, hogy egy kicsit lejárattad magad előtte, bunkó voltál, ahogy az emlitetted, meg furcsán viselkedtél ).

tulajdonképpen mit akarsz? Mit szeretnél ettől a lánytól?

( tudom h most nem nekem kéne kérdezni, de ahhoz h vmit is válaszoljak/válaszoljunk talán ez fontos)


17 éves lány

2012. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szerelmes belé.


De mint mondtam, tetszik emberileg is, és külsőre is. Az, hogy mi lehetne ebből azt én sem tudom, de mindenesetre jó lenne randizni vele, beszélgetni, megcsókolni, és nem álszenteskedem, szexelnék is vele szívesen. De azt, hogy én most mindenáron járni akarok vele, ezt nem tudom megmondani.

2012. jan. 24. 17:41
 3/3 anonim válasza:
Értem. Most is az osztálytársad? Ha igen akkor nem kell email, csk menj oda hozzá és beszélgess vle, kezdj mindent tiszta lappal és ne nyomulj!
2012. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!