Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztál már olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztál már olyannal, akiről kiderült, hogy kitalált magának egy kamubarátot?

Figyelt kérdés

Hogyan bukott le?

Előre is köszi a normális válaszokat.


2012. jan. 24. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy képzeletbeli barátot?:D
2012. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akár. :D Szóval elkezdett kamuzni és lebukott.
2012. jan. 24. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha, múltkor amikor én és Jack kapitány sétáltunk az utcán láttam egy embert aki magába beszélget :D olyat röhögtünk Jack kapitánnyal. xD
2012. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat ;)
2012. jan. 24. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:

xDDDDDDD 2.ik xd ez kellet

am nem ilyen még nem történt meg velem ;D

2012. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen... Az elejétől kezdve tudtam hogy hazudik, persze míg ismerkedtünk többször utalt rá mintha tényleg lenne barátja. Amikor eljött az ideje, a nyakába borítottam a sz@rt amit kevert. :D
2012. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hogyan?
2012. jan. 26. 20:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer olyan volt, hogy a csajt ismertem vagy 8 évvel ezelőttről még kisgyerekkoromból egy közös hobbi miatt (egymástól vagy 70kmre laktunk egyébként) és egy szintén másik nagyobb városban is ismertem egy srácot, és fbon csinált egy profilt egy srác nevével, meg képpel, kirakta kapcsolatban, idézetek szívek tömege minden... viszont a kép megegyezett az ismerősömmel a név meg nem... én meg szépen aláírtam h micsoda kamu meg h ismerem a srácot stb :D szal érdekes véletlen mindenki más városból és más képével akart visszaélni mit sem gondolva hogy valaki ismeri majd... ha én nem látom ki tudja meddig játssza magát... mondanom se kell engem letiltott :D Azóta nem hallottam róla, de én is megosztottam és az én ismerőseim között többen is ismerték a csávót szal lett pletyka :D Vigyázni kell az ilyen kamu barátokkal :D
2012. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már sokszor jártam így, udvaroltam a csajnak, de mindig azt mondta, hogy van barátja. Persze nem volt pasija, mert másnak egy másik diszkóban, kb 3 különböző jóképű pasival smárolt. Ilyen az ha valakinek van barátja? Mert én nem kérek akkor belőle köszönöm. Sok ilyen lény van sajnos, és a számuk egyre csak nő, sok osztódnak ezek a típusok, akik így viselkednek.
2012. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ...te hogyan tudtad meg?

Hányéves az illető?

Amugy ha az emberkédnek nincsenek barátai és magányos akk ez lehetséges...mindenki igényel társaságot ha nem tud fizikálissan szert tenni egy ilyen kapcsolatra akk "csinál" magának egyet...:/

2012. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!