Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet igaz szerelmet érezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igaz szerelmet érezni valaki iránt akivel még nem találkoztál? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Internetes ismerkedésre gondolok!Ha már több hónapja ismersz valakit és rengeteget beszélgettek,de életbe még nem találkoztatok kialakulhat a szerelem vagy az csak illúzió?
2009. aug. 22. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

voltam már a helyzetedben. és ez csak élőben derül ki...

mondható a szerelemhez hasonló dolognak, de lehet h csak ragaszkodás, fellángolás stb...ne húzzátok sokáig a találkát..

2009. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen, velem volt is már ilyen. :)
2009. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hat nem tudom h letezik-e internetes igazi szerelem. en is igy vagyok de nem tudom hogy illuzio csak.mi mar talalkoztunk de az interneten rengetegen beszelgettunk es nagyon humoros is de sajnos nem lehet tobb.
2009. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, addig az ember csak egy illúzióba szerelmes, ahogy írtad, amíg nem találkoznak.
2009. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajj... miért jó interneten kapcsolatot fenntartani hosszú-hosszú időn át?? Najo valójában tudom, mert így egyszerű, energiatakarékos (mert ki se kell lépni a lakásból)praktikus (mert bármikor kiszállhatsz szó nélkül , semmi felelőség) és vonzónak tüntet fel (nem látja a külsőd)

ez mind jó szórakozás...de TALÁLKOZZATOK kérlek, mert így csak elképzelsz valakit és lehet h iszonyatossat koppansz.

Volt már pár barátnőm, akikkel hasonló történt sajnos, azaz egy kitalált álompasiba voltak belezúgva.

Szóval van net-love, csak sok esetben nem egy igazi emberbe vagy szerelmes...

De persze akad pozitív példa is sok... csak jobb átvinni az ilyen kapcsolatokat valóságos dimenziókba. Ha pedig sokáig huzza halasztja a talit, hagyd a francba... sokan csinálják ezt. beijednek, de semmi értelme várni valakire, akiről nem is tudod pontosan hogy milyen.

2009. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!