Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti erre hogyan reagáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti erre hogyan reagálnátok erre a szituációra? Részletesen lent

Figyelt kérdés

Szóval gondoljatok a helyzetbe egy olyan srácot aki szimpatikus nektek,jól elbeszélgettek és szívesen összejönnél vele. Majd beszélgetés közben legyen akár például egy sikeres vizsga után a nagy örömbenmondaná nektek lazán és magabiztosan, hogy " most úgy megcsókolnálak, de biztos, hogy nyakon is vernél ( közben mosolyog) , így maradjunk csak az ölelésnél "



Tudom nagy ostobaság, de mégis hogy reagálnátok egy olyannal akivel már beszélgettetek, szimpatikus és szívesen összejönnétek vele.?


2012. jan. 24. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira magabiztos lenne, akkor csókoljon meg, ne csak mondja. Aztán majd eldöntöm, hogy nyakon verem e. :)

Szerintem ha olyan a szitu, akkor be kell vállalni.

2012. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval Te vagy a srác és ezt akarod bejátszani..... szerintem csak nézne bambán, hogy ez hogy jutott eszedbe a vizsgáról
2012. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én örülnél neki :). ha bejön, akkor miért is ne. így legalább vicces a szitu, amin később is jókat lehet röhögni.
2012. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először kellemesen meglepődnék.

"Boldog vagy, tegyél amit akarsz, különben nyakon verlek."

2012. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez jó szöveg, mert, ha bejön, akkor egész vicces, ha meg nem , akkor is. :D
2012. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát hogyha nincs olyan hogy pl. a srácnak barátnője van,vagy nekem barátom ,vagy hasonló,akkor mondanám hogy "hát próbáld ki hogy nyakon vernélek -e;)" vagy valami ilyet.:D
2012. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!