Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre a szituációra?

Figyelt kérdés

A párom vett a csoporttárs nőjének Hello Kitty-s matricákat, állítólag cserébe egy előadás jegyzetért. Én ezen felhúztam magam, mert nekem egy kókadt virágot nem tud leszakítani. Nem venni, én beérném egy rakás szarral is, csak gondoljon már rám is. De a csoporttárs nőjének vett két csomagot is, aztán amikor mondtam neki utána, hogy ez szarul esett, mondta, hogy a 2. csomagot nekem vette, ha kell ideadja. Előtte este meg mondta, hogy vett kettőt neki, hátha egyért nem ad jegyzetet.

Eddig nekem mindig úgy vett dolgokat, hogy előtte többször emlegettem. Soha nem akar meglepetést okozni, mindig csak negatívan lep meg (pl persze, lemegyek hétfőn, vasárnap este, bocsi, mégsem)

Mit tegyek? Most se fogja fel, mit érzek. Ti mit tennétek?


2009. okt. 24. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem érthetően mondd el, h ez neked mennyire sz.rul esett, és neh mar a csoporttarsnoje fontosabb legyen, mint te. csak tudod, ez altalaban igy van. ha vki elmegy egyetemre, akkor megromlik a kapcs.
2009. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megmondanám, hogy akkor legyenek boldogok a csoporttársával és szia! Kisétálnék az életéből bármennyire is fájna...meglátod teperni fog ha tényleg szeret! De ne bocsáss meg neki, hisz tudod mit tett!
2009. okt. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na nem mintha ilyen-olyan tárgyak ajándékozása hajdenagyon mértékadó lenne, de hogyha úgy érzed, nem figyel rád, akkor nem tisztel! Ez esetben dobd!

Barátnőt/barátot tartani csupán azért, hogy legyen, semmi értelme!

2009. okt. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kiakadnék a helyedben. Mondd meg neki szépen, kulturáltan a problémád. Hogy nem az a baj, hogy nem vesz neked folyton ajándékokat, stb. Hanem hogy másnak igen, és rád csak úgy gondol, hogy ha már külön mondani kell ezek mellett. Szomorú:/

Hello K matrica egyetemen:D LOL Meg amúgy is:d Én elszégyelltem volna magam:D

2009. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jogosan akadtál ki ezen, gondolhatna rád is, pl. egy szál virággal néha, szerintem mondd neki ezt így el ahogy leírtad és akkor legközelebb nem vét ilyen hibát.

21f

2009. okt. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Áh, mostmár ki akar dobni a lakásból, mert együtt élünk, nem megyünk sítáborba, mert a pénzét szar játékra költötte, szóval annyira elegem van:(
2009. okt. 24. 01:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Most azonnal hagyd ott!!!!! Mi az hogy kiakar dobni a lakásából? Szeret ő téged egyáltalán? NEM! Még mindig fenntartom azt az állítást, hogy hagyd ott, ne várd meg míg kidob! Lépj le te hamarabb! Pl. mikor nincs otthon pakolj össze és pápá, levelet ne hagyj, számot pedig azonnal változtass!
2009. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!