Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a ti véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a ti véleményetek a szopásról?

Figyelt kérdés

Te szereted? Hajlandó vagy rá? Szerinted a lányok általában szeretik?

Van itt olyan lány, akinek már mondták, hogy tényleg jól csinálja?

Többen mondják, hogy a fiúk jobban szopnak. (nyilván a melegek) Ti ezt elképzelhetőnek tartjátok? Ha ez igaz, az nem ciki egy nőnek?


Aki nem szereti, az miért nem?


2012. jan. 24. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

férfi vagyok, véleményem a következő:

szopjon úgy, mint egy csecsemő, tehát: szopjon 40 grammot, büfizzen kettőt és aludjon el

2012. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező.


Te most a f@sz melyik oldalára próbálod képzelni magad?

Mert nagyon nem mindegy!!

2012. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Én szeretek és engem is izgat ha a páromat szopatom. Párom azt mondja, hogy jól csinálom. Szinte minden szexet úgy kezdünk, de a piros napokon mindig van legalább 4-5 szopás. Imádja. És én is.
2012. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
szophatom*
2012. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha azzal vagy akit szeretsz, és Ő a mindened, akkor mindened oda adod neki, még a szádat is. Csak ne küldjetek ordenáré válaszokat.
2012. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Tény, hogy a meleg srácok jobban szopnak! ügyesebbek, jobb a technikájuk, és tovább is tart a merevedésem is náluk. 20/F
2012. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

nekem nincs véleményem róla. ha annak csinálom akit szeretek, akkor próbálok minél jobban teljesíteni.

de más fiú hagyjon békén ezzel

2012. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
jó 21L
2012. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
szeretem,hajlandó vagyok rá, a lányok hatvan százalréka szereti,én jól csinálom,eddig mindig kértek repetát.. sztem,fontos az oráli s szex egy kapcsolatban. bocs a hibákért,teloról nehezemre esik pötyőögni
2012. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tevetke ***** válasza:
100%
Annyit szeretnék a dologhoz fűzni, hogy szerintem a meleg pasik azért szophatnak esetleg jobban, mivel nekik farkuk van pontosan tudják hogyan működik. Tehát nagyjából tudja melyik mozdulat milyen érzést vált ki. Persze nem mindenkinek egyforma, hogy mi esik jól és mi nem, de alapjáraton, azért mégiscsak jobban beletudja magát képzelni a másik helyébe, hogy neki milyen érzés lehet.
2012. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!