Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a ti véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a ti véleményetek a szopásról?

Figyelt kérdés

Te szereted? Hajlandó vagy rá? Szerinted a lányok általában szeretik?

Van itt olyan lány, akinek már mondták, hogy tényleg jól csinálja?

Többen mondják, hogy a fiúk jobban szopnak. (nyilván a melegek) Ti ezt elképzelhetőnek tartjátok? Ha ez igaz, az nem ciki egy nőnek?


Aki nem szereti, az miért nem?


2012. jan. 24. 21:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egy bensőséges kapcsolatban ennek is van helye. Én ezt meglehetősen intim dolognak tartom, nem csinálnám fűnek fának csak azzal akiben tényleg megbízok és szeretek... Megértem azt is aki nem szereti, én addig nem alkotok véleményt míg nem próbáltam, de azt előre megmondom hogy a trutymó az arcom közelébe és a hajamba nem mehet. :D Jobban örülnék neki ha valami külső tárgyra távozna... De ez még a jövő zenéje. :D
2012. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek az orál vagy az aktus az intimebb?
2012. jan. 24. 23:50
 13/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyértelműen az orál. És csókoltatom aki lepontozott, kinyalhatja a seggem! :D
2012. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!