Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves, barátnő nélküli srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves, barátnő nélküli srác vár tippeket az élete helyrehozására?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves, gátlásos srác vagyok, akinek még nem volt barátnője, és ezzel kapcsolatban kérnék tanácsot.


A gond az lenne, hogy nem tudok feloldódni társaságban. Mondhatni leblokkolok.Kiskoromban fateromnak sokszor eljárt a keze (volt, hogy teljesen jogosan). Valószínűleg ezen ok miatt lettem gátlásosabb az átlagnál. Ebből az következett, hogy nincs sok barátom, nem is volt soha, ami azt vonta maga után, hogy nem jártam bulizni, hiszen nem is voltam meghívva soha, így igazából a lányokat sem ismertem ki, ha értitek, hogy mire gondolok. Igazából nem hiszem, hogy egy unalmas ember volnék. Sok internetes barátom van külföldről, akik azt mondják, hogy van stílusom, illetve humorérzékem (valahogy interneten nem jön elő a gátlás, csak társaságban). Mondhatni kissé önbizalomhiányom is van, mivel a helyzet az, hogy nem vagyok jóképű. Nem vagyok ronda sem, csak egyszerűen nem vagyok helyes srác.Tudom sokszor elhangzik, hogy a külső nem számít, de egy kissé kisebbségérzésem van. Mivel a gátlásosságomból adódóan sokszor leblokkolok, így érthető, hogy nem is kezdeményeztem lányoknál (1 kivétel azért volt). Tudom, hogy a mostani helyzetem nem túl rózsás a jövőmet nézve, hiszen ezek komoly problémák számomra.


Kérdezlek titeket, hogy szerintetek mi lenne a megoldás? Szólítsak le idegen embereket és próbáljak "szociális lenni", így megpróbálva legyőzni a gátlásomat és tapasztalatot szerezni a lányok terén?


Bármilyen tanácsot szívesen fogadok!

Köszi előre is!


2012. jan. 25. 01:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd azzal hogy megpróbálsz barátokat szerezni. Hátha leomlanak majd azok a bizonyos falak.

Utána meg ha már felszabadultabb vagy, akkor könnyebben fogsz ismerkedni is. Próbálj a lányokkal jó fej lenni és szokd meg egy lány közelségét. Utána ha elmész esetleg szórakozni és elkezdesz egy lánnyal táncolni akkor majd fokozatosan kialakulnak benned a dolgok. Próbálj utána ösztönből cselekedni. Kérdezd meg a lány nevét, beszélgess vele. Hívd el randira. Hajrá!

2012. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne a barátnőszerzés legyen a célod, mert az nagyon látszik, és egy "tapasztaltabb" csaj rögtön kiszúrja (általában nem jó pont náluk, ha csak nem vagy extra-jóképű). Először érdemes lenne valami normális emberekből álló, állandó társaságot keresned (ha jópofa ember vagy, akkor nem lesz nehéz), és ha aztán velük eljársz esetleg bulizni, vagy kisebb szórakozóhelyekre, akkor majdcsak megismerkedsz egy hozzád való leányzóval. :) Hajrá, haver! :D
2012. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szövegelni könnyű,megtenni tudom hogy annál szarabb,én ötletem pl ismerkedj cseteken,azt mondod ott nincs gátlás,és azokon szokott lenni cset találka,na egy olyanra elmész és el is kezdted a valós térben és időben való ismerkedést.
2012. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát haver, hasonló cipőben járok, sajnos a netes ismerkedésben már csalódtam, így marad az élő, de valahogy nem bírom rávenni magam hogy elmenjek buliba v kocsmába egyedül. Inkább egy haverral mennék el és felszednénk két jó csajt, úgy könnyebb lenne. Csak a probléma az hogy nincs barátom :D Leszel te?
2012. jan. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hová valósi vagy? és hány éves?
2012. jan. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 01:15


Gratulálok

2012. jan. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Látom sokban hasonlítunk kérdező.


Minket is szigorúan nevelt az apám. Pszichológus mondta is, hogy enyhe szorongásom van, de ezt nem lehet elmulasztani örökre ott van benned, hogy az emberek bánthatnak téged, testileg-lelkileg egyaránt.


Mondjuk én egész normális lettem ennek ellenére, szerencsére van bennem a tűz, a kitartás, a tenni akarás, ami miatt végül is sikerült néhány jó barátot szereznem, illetve már szűz sem vagyok és volt pár próbálkozásom élőben is lányoknál, még ha enyhe vagy erős ittas állapotban is történt meg többnyire.


A netes ismerkedés nekem is könnyen megy és bár én élőben szeretek emberekkel beszélgenti, ismerkedni, mert neten mondhat akárki akármit és nem is ott kell leélni az életünket, mégis nagy előnye van azt el kell ismerni a hozzánk hasonló gátlásos emberek számára.


Szóval, ha van kedved írhatsz nekem is.

Ha hajdú-bihari vagy élőben is szívesen segítenék neked becsajozni úgymond. :D

2012. jan. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ma 01:26 még is mihez? szerintem nem mondtam semmi nagyszerűt
2012. jan. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Regisztrálj társkeresőn. Az első 50 leveledre választ sem fogsz kapni, de rá fogsz jönni, hogy milyen levelet kell írni. Ne akard felszedni a lányt, csak élvezd az ismerkedést!

Járj el olyan helyekre, ahol vannak lányok is van lehetőség beszélgetni!

2012. jan. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz, és ha nem vagy nagyon csúnya, akkor előbb-utóbb lesz csajod! Viszont ha jóképű se vagy, akkor csak a ronda lányoknál van esélyed, mert bárki bármit mond, valójában kizárólag a külső számít nekik.
2012. jan. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!