Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem szeretem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Mármint nem vagyok bele szerelmes. Szóval egy középkategóriás lányt kell elképzelni. Mit tegyek?

1.) Maradjak vele, és addig is van szex (jobb mint a semmi alapon, ő pedig boldog tudatlanságban van, vagy

2.) Hagyjam el, amitől nagyon szomorú lesz.

Már fenyegetőzött öngyilkossággal korábban, és félek, hogy tényleg kárt tenne magában... Még mielőtt valaki mondja: bár nem vagyok szerelmes, azért szarul érintene, ha valami hülyeséget csinálna.


2012. jan. 17. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Még most hagyd el,ne okozz neki nagyobb fájdalmat,és ne légy patkány,hogy csak a szexre kell.
2012. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Aki öngyilkossággal fenyegetőzik, az úgysem teszi meg, csak érzelmileg zsarol.

Maradj vele, legalább addig is van szex. A csajok is simán együtt maradnak valakivel, amíg van lóvé meg biztonságérzet.

2012. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Kegyetlen vagy,hogy ilyeneket írsz.:( Hagyd el,és mutasd meg neki ezt a kérdést,akkor a csaj majd rájön,hogy nem vesztett veled semmit.
2012. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted, hagyd el.

Így, hogy barátnőd van, sok lánynál (akik esetleg tetszenek neked és próbálkozol náluk) eleve esélytelenül indulsz, hiszen senki nem szeretne 2 ember "közé állni".

Meg a csajodat is csak hitegeted.


Öngyilkossággal fenyegetőzni meg egy dolog, megtenni már nem olyan egyszerű. Mellesleg ha látod rajta, hogy esetleg tényleg beváltaná, akkor szólj a szüleinek.

2012. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted ,minek tartod?Vegyél egy kutyát.(antifaces)
2012. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tevetke ***** válasza:

1. Csúnya dolog, amit csinálsz!!! Ne hitegesd! Másrészt meg "középkategóriás"?!?!?! Egy emberről beszélsz, nem egy autóról!!!

2. A barátnőd beteg!

2012. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 B.angel ***** válasza:

középkategóriás lány... ja én is kiakadtam ezen.

Egyrészt szemétség részedről, hogy kiHASZNÁLOD::: Addig is van szex alapon, mert rengeteg szexéhes csaj van, akik szintén csak du*ni akar, mint te. Másrészt nem a te felelősséget, ha bármit is csinálna. Sajnálom szegényt, mert nem kéne egy pasi miatt sem így kiborulni, meg azért is mert láthatólag nagyon ragaszkodik hozzád, amit a jelek szerint már nem jól tesz. =/

Mondd el neki, az mindig tiszta!

2012. jan. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha öngyilkossággal fenyegetőzik,akkor érzelmileg zsarol.Szerintem hagyd a francba,csak sajnálatból ne maradj vele.Hidd el,az ilyenek nem adják fel,zsarolnak,amég lehet.De ha mégis depressziós és komolyan gondolja,akkor vidd el egy pszichológushoz,mert súlyos eset lehet a csaj.Bár így is úgy is beteg agyilag,ha komolyan gondolja,ha nem,úgyhogy már viheted is szakemberhez.
2012. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tevetke ***** válasza:
Gondolom még elég fiatal... a mai világban gyakran átesnek a fiatalok ilyen korszakon, hogy nekik van a legszarabb életük és meg akarnak halni. Szóval lehet, hogy itt "csak" ez a helyzet. Persze a pszichológus nagy segítség ebben a helyzetben is...
2012. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!