Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai lányok zömét (nagytöbbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok zömét (nagytöbbség) a belső értékekek miért nem érdeklik egy fiúnál és csak a külső megjelenés?

Figyelt kérdés
Van kivétel, de mire azt megtalálom lehet már meg is öregszem.
2011. dec. 10. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A fiúk se jobbak...
2011. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
mert ez a divat, csak a külső számít
2011. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nyilván senki nem akar egy olyan emberrel járni akit nem talál fizikailag vonzónak,azért mert mondjuk kedves. hiába "értékes" valaki belülről, ha kiráz attól a hideg hogy hozzámérjen. meg mindenkinek mást jelent a belső érték.
2011. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én inkább vagyok egyedül, mint sem olyan emberrel, akinek csak a külső számít, és nem magamért szeret. szépnek tartom magam, de nem élek vissza vele, elsősorban a belső értékeket nézem.
2011. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
engem érdekel..pont ezért kapok agyf@szt a hisztizéstől... egy fiú legyen már tökösebb..
2011. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De miért kell a lányok nagy részének a divatot követnie? Ha a lányok barátnői azt mondják arra a pasira, hogy nekik nem tetszik, akkor vannak olyan lányok akik a csoportnyomásnak hatására akkor már össze sem akarnak jönni azzal a pasival, hiába volt szimpatikus nekik előtte. Mert az nem menő ha nem tetszik minden lánynak a környezetéből. Az, hogy milyen taj paraszt meg bunkó az nem számít náluk. David Beckham kitalálta az a divatos hajat a 90 es években és kb 6-7 évig hódított az olyan haj mert divat lett, akinem nem olyan haja volt az már nem is volt fiú. Most meg ezek a vasalt hajak jöttek divatba, ha egy fiúnak nincs olyan haja, akkor az már nem divatos. Ha a divat azt mondja a lányoknak hogy ugorj kútba, akkor bele is ugranak? Mert nekem úgy tűnik.
2011. dec. 10. 12:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert ők csúnyák, akik a belső értékeket keresik ott vannak láttod őket minden nap.De te is a szépekre hajtasz a szépek pedig külső alapján ítélnek ;)
2011. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Gané ez az élet, 15-20 évvel ezelőtt nem volt ez ennyire ilyen szomorú. Akkoriban előnytelen külsejű pasiknak is volt rendes, jó külsejű párjuk. Az elmúlt 10-15 évben meg nagyon leromlott a helyzet.
2011. dec. 10. 12:51
 9/14 anonim ***** válasza:

*láttam már csúnya srácot nagyon szép csajjal,és nem a pénze miatt volt vele.

nem értem hogy miért kéne bárkinek is járnia valakivel akibe nem szerelmes. ha szerelmes a csaj, akkor nem érdekli hogy hogy nézel ki,ha meg nem akkor meg semmi értelme.

2011. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet, és kész. Legyél magányos szociopata és nem lesznek problémáid.
2011. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!