Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok! Ti milyen nemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Ti milyen nemű nőgyógyászhoz mentek szivesebben előszörre?

Figyelt kérdés
Szerintetek is könnyebb egy női doki elött vetkőzni, terpeszteni, mint egy idegen férfi elött?
2011. dec. 30. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
én utálom a női orvosokat, én mindig is ffihez mentem 20L
2011. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
átoperált férfihez:D
2011. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
férfi :) sokkal kedvesebbek és sokkal óvatosabban "matatnak" nyilván hogy férfiak. két nőnél voltam eddig mind durva volt és lekezelő...
2011. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Első alkalommal férfi nőgyógyásznál voltam . Számomra csak az volt kellemetlen, hogy egy idegen előtt kellett levetkőznöm.

Néhány évvel később, mikor egy másik városba kerültem, ott női nőgyógyászom volt. Nem sokáig. Nála tahóbb orvossal sem találkoztam még - szerencsére. Durva volt, és minden tapintatosság hiányzott belőle. A második nála tett látogatás után váltottam egy férfi orvosra.

Nekem nem az orvos neme, hanem az embersége és a szaktudása fontos.

Én soha sem éreztem eddig, hogy egy férfi nőgyógyász "más szemmel" nézne rám.

Az én felfogásom szerint egy rendelőben nem férfi és nő van, hanem orvos és páciens.

2011. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
nekem nem az orvos neme volt a gond hanem h egy idegen elott kelett vetkozni. Viszont mikor már bent voltam nem zavart az sem. Egyszeru orvosi vizsgálatnak fogtam fel. Amugy nagyon rendes (férfi) dokim van. Normálisan viselkedik és minden kérdésemre szivesen válaszol. Ugyan így az aszisztense is. Bátóran fordulok hozzájuk ha bármien problémám adódik. Sztem csak ez a fontos
2011. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Eddig sajnos nem találkoztam normális nőgyógyásszal, pedig mindkét neműnél jártam már. A nő durva volt, a férfi bunkó, keresem még a normálisat.
2011. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
itt nálunk is volt egy női nőgyógyász...szerencsére én nem voltam nála de a tesóm is azt mondta hogy ritka bun*kó lekezelő és otromba volt...nem is volt itt sokáig...aztán felváltotta egy pasi...én hozzá járok, eszméletlenül kedves, gyengéd nagyon emberi. Pl az egyik ismerősöm nála szült, nem volt hajlandó elfogadni hálapénzt mondván hogy Ő nem a pénzért csinálja...sőt amikor Ő ment szülni a doki kb 200 km-re volt, de megígérte hogy Ő fogja világra hozni a babáját, és mentőhelikopterrel ide jött...ezt se teszi meg minden doki...
2011. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
én először 16 évesen jártam nőgyógyásznál egy rosszullétem miatt. Férfinél voltam és semmi probléma nem volt, még zavarban sem voltam, nagyon kedves volt és normális. aztán egy női nőgyógyászhoz jártam utána (a férfi nem ua.-ban a részlegben volt, ahova nekem kellett), és az a nő mindvégig lekezelő volt, legtöbbször flegma, bunkó. Úgy beszélt velem, mint egy tízévessel, leszidott olyan dolgokért, ami neki evidens volt, de nekem, aki nem volt ilyenekben jártas, fogalmam se volt róla. szóval egyértelműen negatív. a férfi pedig egyértelműen pozitív. a férfiak ezerszer normálisabbak, ezt saját tapasztalatból mondom.
2011. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

2011-12-30.


Húúú! Ez maga a jóIsten lehet!

Lehet hogy saját szárnyakkal repült! A mentőhelikoptert ilyen alkalomra NEM használják!!!!! Sokszor még balesetekkor sincs pénz az üzemeltetésére, sajnos.

2012. jan. 2. 14:08
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Ja, mentöhelikopterrel szállítják a dokikat...
2012. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!