Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretethiányra orvosság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányra orvosság?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 23:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Cián.
2012. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Fiú= irány csajozni.

Lány= irány pasizni.

2012. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Milka. Vagy alkohol, de inkább a Milka
2012. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Szeretet.
2012. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Ha látok párokat együtt sétálva, ölelkezve vagy csókolózni, mindig el fognak az érzelmek, hogy de jó már nekik, bár én is szerethetnék valakit, aki viszont szeretne engem, de sajnos én nem merek kezdeményezni már a lányoknál, túl sokat bántottak már és az önbecsülésem, önbizalmam teljesen lerombolták.


Hogyan lehetnék érzéketlen ember, miért vágyok ennyire arra, hogy szerethessek egy lányt és viszont szeressenek?


Nem voltam mindig ennyire szánalmas, igaz akkor sem voltam sikeres a lányoknál, meg nem is mertem kezdeményezni sem, de nem fájt ennyire, hogy nincs párom.


Valami történt velem, talána korral jár vagy nem tudom mi, de észhez kaptam úgy fél évvel ezelőtt, hogy nekem is kéne egy lány az életembe, akivel szeretjük egymást és öröm minden együtt töltött idő.

2012. jan. 25. 23:14
 6/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ne siránkozz, hanem lépj a tettek mezejére! Olyan nincs, hogy egy lánynak se jöjj be...
2012. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23:17 - te tudsz olvasni? :) "sajnos én nem merek kezdeményezni már a lányoknál, túl sokat bántottak már és az önbecsülésem, önbizalmam teljesen lerombolták" - Így azért annyira nem egyszerű a helyzet, hogy ne sírj, lépj a lettek mezejére. Ha hiszed ha nem, ez nem így működik.
2012. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

ma 23:17


én tudnék sok lányt szeretni, de ők nekem esélyt sem adnak a ismerkdeésre vagy barátzónába tesznek és soha többet nem is írnak nekem maguktól

2012. jan. 25. 23:26
 9/29 anonim ***** válasza:
De ne a neten próbálkozz, az csak akkor tud működni, ha jól nézel ki. Különben veszett ügy. Élőben kell odamenni. A csajok értékelik azt, ha magabiztos vagy és oda mersz menni.
2012. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 tevetke ***** válasza:
Lehet, hogy nem így működik, de az ismerkedés meg úgy nem megy, ha nem lép a tettek mezejére... Lehet választani: Picsogunk vagy "csajozunk"?!?!?!
2012. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!