Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánatra orvosság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatra orvosság? Öszetett dolog.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 3 hete elhívott egy számomra 10/10-es lány(nem vicc), hogy táncoljak vele a szallagavatón.. oda meg vissza voltam, röviden annyi, hogy elhalmoztuk egymást ajándékokkal (csoki, apróság), megbeszéltük, hogy együtt táncolunk a szallagavatón (ő kért fel engem) és tervezgettük a "privát beszélgetést" (egy suliba járunk, csak ott beszélgettünk). ez tartott egy hétig, mikoris kiderült, hogy a bátyám szakított a barátnőjével, akivel egy évet volt együtt, és szeretne a lánytól valamit, aki nekem is tetszik... a tesóm is tudta, hogy oda vagyok a lányért... a lány nem tudta mit mondjon, és ez így is maradt egy hétig, miután közölte, hogy összejött a tesómmal... de azt mondta, hogy engem jobban szeret, csak nem mondtam el hogy mit akarok tőle ami privát beszélgetés nélkül úgy gondolom érthető.... eltelt egy hét most gyűlölöm a tesómat, a lányból még nem tudtam kiszeretni, de haragszom rá, és amikor együtt vannak fizikailag fáj a szivem... mintha szorítanák össze.... mi a teendő szerintetek? (én 16/fiú, lány 18/lány, tesóm 18/fiú)
2010. okt. 1. 16:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A tesód nagyon bunkó, sose csináltam volna ilyet a saját tesómmal. De most már mindegy nem nagyon tudsz semmit tenni.
2010. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy 10/10-es?
2010. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

10/10= eddig ő volt a top1, a number I, hozzá hasonlítottam ha hasonlítottam a többi lányt, 10-es skálán 10 pont.

a szerelmi bánatra az időt szokták javasolni, de mivel első sorból hallgathatom, ahogy a tesóm szobájában kufircolnak, ez kilőve...

ez az első szerelmi bánatom

2010. okt. 1. 16:53
 4/30 anonim ***** válasza:
10 adható pontból tizet visz a lány!
2010. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

azt jelenti hogy neki tökéletes


intézd el hogy szakítsanak...aztán gyere össze a csajjal, ne hagyd magad;)


18/L

2010. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
1hete járnak és tesód már is meghúzta? Szép egy lány mondhatom...
2010. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ne álmodozz, egy 18 éves lány nem fog összejönni egy 16 éves fiúval..Bár kétségtelen, hogy szemét volt a tesód.
2010. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy szeretett, a napokban említette, hogy még mindíg közelebb áll hozzám mint a tesómhoz, illetve össze szeretett volna jönni velem.

Lassú voltam, ennyi, ez a múlt... így szar, és ezt kéne valahogy megoldani...

2010. okt. 1. 17:00
 9/30 anonim ***** válasza:
A lány egyből szétteszi a lábát egy hét után tesódnak de nekd azt mondja téged jobban szeret csak hát nem tudta te mit érzel ez kamu a csaj meg ribi,biztos hogy ez a 10/10-es álomnő számodra?
2010. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Közelebb áll hozzád,de érdekes vele kufircol ahogy fogalmaztál,érdekes,Szerintem ez midkettőtőket hülyére vezs,és tesód is dobja ha jön egy másik....
2010. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!