Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretethiányra orvosság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányra orvosság?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 23:03
1 2 3
 11/29 bakur12 ***** válasza:
Ha nem a lanyok, akkor Isten. Mert nemcsak az a szeretet, ha szerelmes vagy valakibe. Es benne nemfogsz csalodni sem. Imadkozz sokat. Azt is kerheted Tole, hogy megadja almaid asszonyat es meglatod, hogy majd az is osszejon, csak legy kisse turelmes es bizakodo. Neha menj templomba is..
2012. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

ma 23:29


de én már rengetegszer próbálkoztam, persze csak egy kis alkohol mellett merek kezdeményezni, de attól még nem látszik igazán rajtam, csak laza vagyok

2012. jan. 25. 23:37
 13/29 A kérdező kommentje:

ma 23:30


te lány vagy igza?


ezért beszélsz ilyen könnyen, pedig biztos te is sok fiút bántottál meg, aki odament hozzád


én kívánom, hogy aki ennyire könnyen mondja ezt éljen át sorozatosan elutasításokat, akkor neki is elmegy az önbizalma és önbecsülése meg az életkedve is


miért nem jönnek ide a lányok, ha tetszem nekik?


én legalább nem vagyok olyan szívtelen

2012. jan. 25. 23:40
 14/29 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy lány vagy fiú. IGAZA VAN! Attól, hogy itt sírsz, ugyanúgy nem lesz barátnőd...
2012. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

hát ha rengetegszer próbálkoztál, akkor elgondolkodnék azon is, hogy a stílusodon kéne változtatni. nem lehet, hogy azért tesznek be a friendzone-ba mert ezt látják rajtad kívülről? Én azt mondom, be kell próbálkozni, lépni kell de ne nyomulj túlzottan. Ha levágja a csaj miről van szó, lesz belőle egy igen vagy egy nem, de friendzone tuti nem.

azt me kívánd, hogy csaj lépjen helyetted (mutatni mutassa hogy bejössz neki, de lépni ne), mert általában (tisztelet a kivételnek) könnyen adják magukat és abból később csak csalódás lesz.

2012. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ne neten próbálkozz. Én spec szilveszterkor ismertem meg egy nagyon helyes csajszit, marhajól elbeszélgettem vele (nem volt egyikünkben sem ital, teljesen józanok voltunk), viccelődtünk egymással stb. Utána fészbukon ráírtam, és egyszerűen alig tudtam hozzászólni, nem tudtam miről beszélgessek vele, nem igazán értettem mit akar, olyan volt mint egy idegen, holott pár nappal azelőtt olyanok voltunk egymással mintha...tudom, hülyén hangzik, de mintha már soksok éve együtt lettünk volna :D Teljesen más, hogy csak egy képet és pár betűt látsz a lányból/pasiból minthogy ott áll/ül/fekszik/térdel/fejen áll előtted és látod mindenestől.


Amúgy ha 'friendzone'-ba rak az nem jelenti azt, hogy ő nem tudja kielégíteni ezt a szeretethiányod. Nyilván nem fogsz vele huncutkodni, de beszélgetni és egyéb nagyon érdekfeszítő dolgokat még tudsz vele csinálni. Ha egy kicsit lazább egyéniség, még akár a huncutkodást se zárnám ki, de azért ne erőltessed ezt a dolgot, maradj a beszélgetésnél először :D 19/f

2012. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem nyafogni kéne, hanem cselekedni.
2012. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 tevetke ***** válasza:
Igen, lány vagyok. Én csak felsoroltam a lehetséges alternatívákat... láthatod, hogy a te verziód nem működik valamiért. Nem várhatod el, hogy a világ változzon meg körülötted, neked kell(ene) egy kicsit változtatnod magadon (vagyis a hozzáállásodon). Az, hogy önértékelési problémáid vannak, nem tudod magadat elfogadni és nem tudsz az élet apró örömeinek örülni elég szomorú. Ne akarj görcsösen valakihez tartozni, nem attól leszel valaki. Először egyedüllétben próbáld meg felfedezni, hogy egymagad is értékes ember vagy. Ez hatalmas önbizalmat ad és a világ is máshogy viszonyul majd hozzád. Hogy csúnya szófordulattal éljek "így könnyebben el tudod magad adni a lányoknak is"!
2012. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

ma 00:09


Én csak nagyon szeretnék már szereni valakit, aki viszont szeret, hogy legyek boldog, ha mindenhol párokat látok és egyből felkavaródnak az érzelmek bennem.

2012. jan. 26. 00:12
 20/29 tevetke ***** válasza:

Pont erről beszéltem... hogy te azt gondolod, csak akkor leszel értékes, ha van melletted egy barátnő. Ha nincs, akkor értéktelennek érzed magad. Ha értéktelennek érzed magad, kifelé is ezt kommunikálod/ mutatod. Ha pedig a lányok azt látják, hogy "értéktelen vagy", akkor nem lesz barátnőd... és a kör bezárul... Az, hogy milyen felfogásban éled az életed csak rajtad múlik!!!

Foglald el magad a szabadidődben olyan dolgokkal, amik érdekelnek, amiket szívesen csinálsz, lehetőleg aktív tevékenység is legyen közte... ettől hasznosnak érzed majd magad. Ha valami csoportos tevékenységet végzel, kaphatsz másoktól is elismerést, amitől szintén értékesebbnek érezheted magad! Hidd el, te is meg fogsz lepődni, hogy mennyivel másabb érzés így élni. Csak akkor tudod megmutatni egy másik embernek, hogy értékes vagy, ha te magad is elhiszed és tudod, hogy az vagy!!!

2012. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!