Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Megtörtént eset Magyarországon.

Figyelt kérdés

Egy 13-14 év körüli fiú chatelni kezdett egy lánnyal, később a lány küldött magáról egy képet, a lány a képen nagyon szép és csinos volt, a lány azt írta a fiúnak, hogy szexel vele ha előbb leszopja a bátyját ami megtörtént, később azonban kiderült, hogy nincs is semmilyen lány, a kép egy orosz vagy ukrán közösségi oldalról lett leszedve.


Az a bizonyos "báty" írogatott lányként.


2012. jan. 25. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Uhh bazzeg. Ez fájt. Nagyon kiéhezett lehetett a bátyja :D
2012. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kamu

ha nem, akkor a szülőkkel nagy gáz van

2012. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 bakur12 ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez mennyire "megtortent" eset, de fantazia az van benne.:)) Aki ilyeneket kitalal abbol, meg nagy ember lehet. Mondjuk a "baty"-bol.

Abszolut + velemeny :)) H egyesek mire nem kepesek 1 lanyert...=)

2012. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan lány a világon, amiért leszopnék egy srácot.
2012. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De a srác még csak 13 éves volt, és már nagyon ki volt éhezve egy lányra. :D
2012. jan. 25. 23:25
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Nemtudom, én nagyon nevettem, igaz én sokmindenen szoktam:D Amúgy gáz nagyon:D:D:D
2012. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én erre azt mondom hogy egy élénk kölyök fantáziája..

Ha viszont igaz,akkor a kölyök meg is érdemelte hogy így átvágták..

Aranyszabály. "Messziről jött ember azt mond amit akar" Ezért csakis a 2 szemednek higgy!"

2012. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de aki képes bedőlni egy ilyennek, az meg is érdemli, hogy megszopassák, aztán meg hoppon maradjon. Ennél egy 14 évesnek is több esze kellene legyen.
2012. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem te voltál az a 13 éves srác és elég gáz :S :S

Találj ki jobb mesét.

2012. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy ha nem kamu, akkor a szereplők elméje nem ép. A bátyé sem, aki leszopatta magát, meg az öcsié sem, aki ezt megtette egy lányért a chatről. Rájuk férne egy pszichológus.
2012. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!