Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Lehet kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Lehet kizáró ok ha egy lánynak ilyen tetoválása van? Vagy az, hogy egyáltalán van tetoválása?

Figyelt kérdés

[link]

Kort is írjatok. Köszönöm

20/N


2012. jan. 26. 01:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%

nem igazán bírom nőkön a tetoválást.

megdugni persze,de a tetkós csajok,főleg egy ilyen bevállalós tetkóval,lázadóbb természetűek,szabadosabb felfogásúak,uh nem erőltettem velük a dugáson kívül semmi többet.

az engedelmes,hagyomány tisztelőbb nőket jobban szeretem párkapcsolatra.

uh ha ilyen irányú a kérdésed,akkor igen,kizáró ok.

30/F

2012. jan. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Ezt nem azért csináltattad(már ha rólad van szó), hogy bárkinek is tetszen, vagy egyáltalán, hogy bárki is véleményt alkosson róla. Ez a tiéd, sőt, ez Te vagy. Ha ez bárkinél kizáró ok, elmehet a fenébe. Ilyen formán a kérdésed is felesleges-szerintem.:)
2012. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Bocsi, lány vagyok, de EZ VALAMI GYÖNYÖRŰ:D

Egyébként attól függ, milyen körökben mozogsz. Diszkósoknak, páwáknak, átlagos gondolkodásúaknak biztos, hogy nem fog tetszeni, de pl. rocker vagy talán még rapper körökben is sikert arathatsz. Plusz, fontos szempont, hogyha normális a srác, és nem ítélkezik első pillanatra, intelligens, akkor ha nem is tetszik neki elsőre, de hozzászokik, sőt szexinek is találhatja.

20/N

2012. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%
hányás
2012. jan. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 bakur12 ***** válasza:

Ez nem te vagy, de ha így nézel ki tőlem jöhetne, minden tetoválás. Ahogy a nagybácsikám mondta egyser, sose azt nézd ami ugyse számít.:)) Hüje aki 1 tetováláson fennakad. sőt!

24,f (se rocker, se rapper)

2012. jan. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Macs1209 ***** válasza:

Semmi gond. A tetoválás, csak 1 tetoválás....

Belső értékek számítanak, ha komoly kapcsolatot

keresek, szóval egy tetováláson nem akadok fent.


31F

2012. jan. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok. Csak nem hiszem, hogy nagyon összeillenénk. Bár ki tudja.


23F

2012. jan. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok.

Nálam az kizáró ok, ha buta, vagy ha nagyon nagy az étvágykülönbség az ágyban.

38/F

2012. jan. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló tetoválásom van, mégsem tettem fel a kérdést, hogy vajon kizáró ok-e, ugyanis nem azért csináltattam, hogy bárkinek mutogassam vagy ne mutogassam. Akinek ez kizáró ok, annak nyilván tetoválás nélkül sem kellenék, mert nem egezik a véleményünk.


Ha te már ezen a síkon gondolkozol, felesleges tetováltatnod.

2012. jan. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A tetoválás a részed, ha valaki csak emiatt nem akarna veled összejönni, az elmehet a f.szba, szvsz.
2012. jan. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!