Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy fiút kihozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy fiút kihozni abból a mély állapotból, hogy cigizik, iszik, már van tetoválása, hedonista életet él, stb?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet finoman segíteni neki???Én egy olyan lány vagyok,aki semmi ilyesmit nem csinál,és érdeklődik egy ilyen fiú irántam.Azt gondolom,kezd kiégni.Hogyan lehet óvatosan ezekről vele beszélgetni,hogy én nem ilyen életet élek,de segíthetek neki kijönni belőle?
2011. nov. 14. 17:40
1 2
 1/20 WhiteLabel ***** válasza:
51%
mi bajod a tetkókkal? nekem is van, mégsem érzem magam gyökérnek.
2011. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%

Én cigiztem,régen sokat ittam ,és nemrég csináltattam tetoválást a hátamra egy kis aranyosat :)

Aki hedonista életmódot él azzal sokmindent nemtudsz kezdeni mert olyan lessz mint egy rossz kisfiú aki nem hallgat senkire sem...Lehet hogy neked ez nem életmódod ,miért nem úgy szereted ahogy van?

2011. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 BlackSword ***** válasza:
68%
Sehogy... Ne férfit keress megadnak, hanem kiskutyát vegyél, mert azt úgy alakítod, ahogy akarod... Nyilvánvalóan közöd nincs az érzelmekhez, mert akkor elfogadnád úgy ahogy van...
2011. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy. Úgy elfogadod, ahogy van.
2011. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

pff ne akard megváltoztatni inkább mutasd be nekem.

hedonista lány

2011. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14 éves korom óta cigizek, 15 éves koromtól kezdve majdnem minden hétvégén iszok, tetoválásom is van és orvosira járok. Tisztában vagyok azzal, hogy mit csinálok és ez nekem jelenleg így jó. Valószínűleg ő is tudja, hogy mit csinál és mi a jó neki. Ne próbáld megváltoztatni, mert vagy neked lesz rosszabb, vagy elkezd valami másabb, károsabb szenvedélyt.
2011. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Orvosira járó:miért kezdene el egy még károsabb szenvedélyt?
2011. nov. 14. 23:49
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha cigizik és iszik is akkor rosszabb esetben ezt azért csinálja, hogy valamit elnyomjon (cigi esetében mindenképpen pl: stressz) Ha erről te leszoktatod, akkor nem lesz ami betöltse azt a hiányt, azt az űrt. A leggyakrabban ilyenkor szoktak gyorsítókhoz és egyéb tudatmódosító szerekhez nyúlni. Nem mondom, hogy ez mindenképpen bekövetkezik, de ha akarata ellenére szakítod ki ebből, akkor ja, jók az esélyei.
2011. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hogy lehetne valakit akarata ellenére kiszakítani?

Hiszen láthatóan ő érdeklődik irántam,rajtam pedig semmi nyoma a stressznek,meg a ciginek,drognak,alkoholnak.Teljesen tiszta életet élek.


Mellesleg pont,hogy növeli a stresszort a cigi,az alkohol.Vagyis minél inkább rá van kattanva valaki ezekre a szerekre,annál nehezebb letenni!Ugyanakkor,ha kitisztul a szervezete,akkor minden okés!Szóval van kiút!

2011. nov. 14. 23:58
 10/20 anonim ***** válasza:
Én egy szóval sem mondtam, hogy nincs kiút. Viszont ha csak megkéred, hogy szokjon le, akkor valszeg nem fog leszokni, max előtted nem gyújt rá. A cigi meg oldja a feszültséget és generálja! Amiről Te beszélsz az a függőség, ami egész más dolog. És elég lazán kezeled azt, hogy ,,ha kitisztul a szervezete,akkor minden okés!" csak ez nem máról holnapra fog megtörténni, ez elég hosszú idő és k*rva szar is, többen ezért nem vállalják be, hogy végleg letegyék a cigit, alkoholról meg ne is beszéljünk, hogy annak mik az elvonási tünetei.
2011. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!