Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Lehet kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Lehet kizáró ok ha egy lánynak ilyen tetoválása van? Vagy az, hogy egyáltalán van tetoválása?

Figyelt kérdés

[link]

Kort is írjatok. Köszönöm

20/N


2012. jan. 26. 01:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó akkor én elmegyek a f@szba, az a tetoválás ronda, és a nő úgy szép ha nincs rajta semmi ami ronda...
2012. jan. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a tetovált lányok, mindenkinek a maga dolga mit tesz a testével. Ez kicsit merész tetkó nekem annyira nem tetszik, de ha alapból szimpatikus a lány természetre meg külsőre nem egy ilyen tetkó fog eltántorítani tőle :) 21/F
2012. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
fúj egy jó fogyókúra, ha ránézek hányok!
2012. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

nalam + pont a tetko, +2 pont ha egyedibb vagy mereszebb

de mindegy hogy milyen, magadnak csinald, ne divatbol,

nekem tobbek kozt a hatamon van 1 biomekanikus koponya, ugyanott ahol a lanynak, mostanig senki nem utasitott vissza miatta

26/f

2012. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez nekem nem tetszik, de alapjáraton még pluszpont is, ha van tetoválása. Amúgy 20 évesen nem vagy NŐ, inkább L betűt írhattál volna, mint lányt.:)
2012. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%

Azt nem értitek, hogy egy tetkónak nem "csak az" az lányege, hogy lázadjunk. Egy tetkót azért varratsz mert jelent neked valamit. Valami olyat jelent, ami annyira fontos, hogy egész életeden magadon akarod viselni. Emlék, jelkép, akármi. Csak annyira tudatlanok és felszínesek vagytok ezzel kapcsolatban, hogy leragadtok ott, hogy jaj hogy néz ki, fúj.

Megnézted a tetkót? Nagyon jól meg van csinálva. Le a kalappal a művész előtt. Nem mondhatod tehát azt sem, hogy csúnya, művészileg nagyon is jó és szép a kivitelezés.

Tudod mi a háttértörténete? Ja hogy nem nem tudod...

Pont a lényeggel nem vagytok tisztában. Néztek, de nem láttok.

2012. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
15. válaszoló. Lehet te még csak éretlen 20 éves lányokkal találkoztál.. Én nő vagyok.. és, hogy miért gondolom így az az én dolgom.. szóval lehetőleg legközelebb próbálj meg nem belekötni ilyen dolgok.. köszönöm
2012. jan. 26. 21:55
 18/20 bakur12 ***** válasza:
igen tényleg vannak 20 éves nők és 20 éves lányok. én pl. 23 éves fiú vagyok. de vannak 23 éves férfiak is.:))
2012. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
JaJa. Én meg 38 éves fiú. Nagyon bízom benne, hogy sose lesz belőlem férfi.
2012. jan. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szóval nem áll fel?
2012. jan. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!