Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha jóban vagy az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha jóban vagy az ex barátnőmmel?

Figyelt kérdés
A barátnőm féltékeny az exemre aki ismerősöm lett egy társasági oldalon, néha beszélgetünk hogy mi a helyzet vele, velem stb.. A jelenlegi barátnőm pedig azt hiszi hogy ha haza a jön az exem akkor mi megint össze szűrjük a levet.. (amerikában van) de semmiképp nem lenne már köztünk semmi, csak barátság.. Szerintetek ez gáz?
2012. jan. 26. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok a maradi, de nekem sem tetszene. Ami egyszer lezárult, az záródjon le minden szempontból. Én exem is néha megcsörget, meg találkozunk, de nekünk nincs senkink. A másik meg az, hogy ha mai napig találkozunk...azért érezni azt a bizonyos lángolást még. Ezért is szoktam egyre többször lerázni.

Nem vezet ez sehova.


24/n

2012. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
végül is nem ciki, csak nekem is a még meglévő vonzalom jutna eszembe legelőször...jobb lenne,ha átbeszélnétek a barátnőddel a helyzetet.
2012. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha vége akkor vége, felesleges találkozgatni vele, ha már van új párkapcsolatod, gondolj bele fordított esetben, hogy esne neked...


24/F

2012. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem vaze, nem tudod átérezni a helyzetét? akkor tudnád.

és minek beszélget valaki az exével? hogy van, mizu? :L nem sok értelmét látom.


egy szintén féltékeny lány, aki nem érti, a pasik miért nem fogják fel, hogy ha tényleg nem érdekel már az exed, akkor nem beszélsz vele. szerelemből szerintem sosem lehet mindkét fél szerinti őszinte barátság.

2012. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!