Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik legjobb barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátnőmmel jóban vagyok, és szerintem beleestem. Mit tegyek? Szerintetek ezek mit jelentenek?

Figyelt kérdés

A lány akiről szó van, a lelitársam ha lehet így mondani. Egymás lelkiszemetesei vagyunk, de inkább én neki, mint ő nekem.

Hetente kb 3- alkalommal találkozunk, beszélgetünk, de tényleg a legintimebb témáinktól a legkomolyabb dolgokig mindenről. Tudja, hogy az a véleményemróla, hogy gyönyörű csaj, de sosem foglalkoztam vele. Komolyan. Ezen én is meglepődtem.

Szerinte nem vagyok rossz pasi, inkább jobb fajta, de nem az ő ideálja, mondjuk úgy.

Megyünk együtt strandra, futni, étterembe, sétálni, fagyizni, felhív meg rám ír ha csak egy napig nem látunk életjelet a másik felől.

Érdekes módon még csak puszit sem adtunk egymásnak nagyon (!!!), ölelés se nagyon, tehát tipikus barátság volt. Volt.

Valami változott, ráadásul tudom is minek a hatására. Náluk voltam, befeküdtem mellé az ágyba, beszélgettünk, hirtelen oldalra vágta magát és megöleltem, de ez ment félórán kerseztül amíg hirtelen hozzá nem értem véletlenül a melléhez (anyám azok a mellek), ekkor elkattant mindegyikőnk, taperoltuk egymást, smároltunk stb, szex nem volt, de ez ment 4 órán át. ruha aligvolt rajtunk...

Azta találkozunk, ugyanúgy, és beszéljük hogy ez csa kemegtörtént mert vágyakozunk a másikra, de érzelem nincs közöttünk. Ezt szokta mondani is, meg régen én is hogy nem illünk össze, meg a barátságot nem rontjuk el kapcsolattal, stb. Meg hogy nem bírjuk egymást elképzelni együtt.


Nos ezóta az este óta nekem ez megváltozott. Sokat gondolok rá, és már nem úgy hanem mint nőre. Most már testileg-lelkileg akarom. De nem tudom ő akar-e tőlem valamit, a stílusunk és szórakozási formánk sem egy, de a belsőnk klappol. durván eg húron vagyunk. De nem tudom mit tegyek.20/F


2011. máj. 16. 01:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha a barátságotok fontos, akkor beszéljétek meg, ne találkozzatok egy ideig, míg ki nem szerettek egymásból, vagy rá nem jöttök, hogy nem tudtok a másik nélkül élni.
2011. máj. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt szokta mondani is, meg régen én is hogy nem illünk össze, meg a barátságot nem rontjuk el kapcsolattal"

Ez hülyeség, mert a legjobb barátságból lesznek a legjobb kapcsolatok. :) Ugyanúgy kíván téged, mint te őt, csak nem meri kimondani, mert fél, hogy ezután már nem lesztek olyan jóban, mint eddig. Pedig igen, sőt még sokkal jobban is! :)

2011. máj. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
ez annnyira romantics *-*
2011. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Fél hogy elveszít téged mint barátot. Mindketten hazudtatok mikor azt mondtátok hogy csak "megtörtént és vágyakoztatok a másikra". Szerintem ő is ugyanígy érez mint te csak fél felrúgni egy barátságot egy bizonytalan kapcsolatért.

Szóval hajrá :)

2011. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. :)
2011. máj. 16. 13:18
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, csak én lány vagyok. Össze is jöttem vele és nem bántam meg, nagyon nagyon szeretem és ő is engem :) Mindent elmondhatok neki, mert tudom hogy megért és ha tud, tanácsot ad :)

16/L

2011. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előzőkkel, ő is ugyanúgy szeretne veled lenni mint te vele, csak fél elveszíteni barátként. beszéljétek ezt meg 19l
2011. máj. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak fordítva. A legjobb fiú barátommal mindig közvetlenek voltunk egymással (puszi, ölelés, kezemet is többször megfogta) de egyszer nálam aludt(nem ez volt az első ilyen) és egyre közelebb kerültünk egymáshoz és megcsókolt...volt szex is, meg is ismételtül azóta, de kicsit máshogy nézünk egymásra. Amúgy teljesen ellentétek vagyunk, semmi közös érdeklődés nincs, nagyon mások vagyunk,talán pont ezért értjük meg egymást ilyen jól. Az ellentétek vonzzák egymást! Sok közös programunk van, a barátság működik, de mégis megvan bennem az az érzés,hogy vonzódom hozzá...de én félek bármit is tenni, mert fontos a barátságunk és nem vagyok szerelmes belé,hogy mindent ami most van feladjak. De mégis ez már több,mint barátság...

A lány, a te barátnőd is valószínű hasonlóan érez. Ezért tedd meg te az első lépést! :)

Én nagyon szurkolok nektek!! Legyetek boldogok nagyon! :) 20/L

2011. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

beütött a krakk tegnapelőtt dugtunk egy kiadósat és ma már se telefont nem veszi fel semmmire sem reagál!


soha többet nem leszek csajnak "barátja"

2011. máj. 18. 15:20
 10/17 anonim ***** válasza:
hát ha most feladod & nem keresed ha pár napig nem reagál, akkor semmi esélyed nem lesz! előbb kellett volna megbeszélni, h mi van, de ha már így alakult, akk ne add fel, keresd, és érd el, h találkozzatok és megbeszéljétek!
2011. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!