Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mondhatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mondhatni szerelmet vallottam neki, annyit mondott, hogy még gondolkozik rajta. (többi lent)

Figyelt kérdés
Azóta lassan két hét telt el, nem mondott semmit. Tegnap előtt írtam neki, hogy örülnék, ha válaszolna, ha a válasza nem, azt is mindenképp mondja meg nekem. Miért nem ír vissza? Valóban fontolgat, vagy ennyire le akar rázni? A kapcsolatunk jó volt eddig, és nem olyannak ismertem, aki annyira sem méltatja a másikat, hogy ne mondja meg neki őszintén a dolgokat. Fiúk, voltatok már hasonló helyzetben, esetleg csináltátok már ezt lánnyal..?
2012. jan. 26. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:
egyébként 17/L
2012. jan. 26. 14:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért ha valaki két hét után sem hajlandó válaszolni...elég érdekes.
2012. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet, h ő sem tudja mit érez. Vagy egyszerűen csak nem számított a vallomásodra és összezavarodott. Szerintem ne írj rá, inkább élőben próbálj beszélni vele, személyesen jobb ilyen témáról beszélni, és az arcából csak ki tudsz olvasni valamit...
2012. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel jelen esetben nő vallott szerelmet férfinak, így nehezebb a helyzet, a férfiak általában szeretik ők meghódítani a nőket, ha ez megfordul akkor van ez a helyzet mint most is. Ismertem olyat akik egy hónapig vártak, pont ugyanez a helyzet volt, a gyerek egy hónapig "gondolkozott", én már feladtam volna.... De most együtt vannak elvileg. Szóval nem minden ilyen dolognak Heppppiend a vége. Készülj fel mindenre:)
2012. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem keress másik lovagot. jobban jössz ki belőle...
2012. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy volt vele, hogy ezt te már válasznak veheted, hogy nem válaszol. Kicsit gyáva gondolkodás, de gondolom nem akart megbántani és nem tudta, hogy mondja el, hogy nincs esély.

Most őszintén, félretéve azt, hogy mennyire odavagy érte, tekintsd egy kicsit józan ésszel a dolgokat: ha már ennyit kell gondolkoznia, valószínűleg nem tetszel neki, vagy ha igen, akkor se nagyon, szerelmet meg főleg nem érez. Mert azért, ha meglenne a vonzalom, és itt az esély, akkor azt mondaná, hogy próbáljátok meg.

Szerintem ha még mindig várni fog aztán nagy kegyesen közli, hogy bejössz neki, csak azért lesz, mert úgy dönt, hogy áh, nem igazán az esetem, de jobb mint a semmi.

Bocs, ezt nem bántásnak szánom, csak szerintem az esetek nagy többségében ez így igaz.

DE mindig vannak kivételek, szóval azért még egy kicsit ne add fel, csak majd azért figyelj...

2012. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!