Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasimmal 7 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal 7 hónapja vagyunk együtt és a családomra mindig azt mondja hogy bevándorló, , digók". Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Mit jelent az a szó hogy digó, mert mindíg a bátyáimra és az apámra is bevándorló digózik. Jah amúgy bocsi nem tudom pontosan hogy hogyan kell írni, de ezt nagyon nem értem.
2012. jan. 26. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
:D
2012. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Macs1209 ***** válasza:
100%

Azokra az olaszokra mondták amerikába, akik olaszországból átköltöztek amerikába.

A digó egy gúnynév... Tiszta rendes pasid van...

Egyáltalán ő tisztában van a szó jelentésével ?

2012. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És te még együtt vagy ezzel a paraszttal? Csak egy pasi merne mondani valamit a családomra, kitekerném a tökeit!
2012. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
digó:olasz
2012. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Boyle84 ***** válasza:
Nem cigót mond inkább?
2012. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát apám teljes vérben olasz olaszországban is született és még gyerek korában költöztek át amerikába ott nőtt föl, de anyám viszont magyar. De ez egy gúnyolás lenne akkor??? Vagyis úgyértem hogy szólnom kéne ezért neki hogy abbahagyja. A haverjai előtt is mindig azt mondja hogy a csajom családja bevándorló digókból áll. De eddig nem voltam tisztába a szó jelentésével.
2012. jan. 26. 15:10
 7/11 anonim ***** válasza:
De tisztában van a jelentésével,hiszen azt jelenti amit ő ért alatta.
2012. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nazira ***** válasza:
De kedves te jó ég, ennyi erővel mondhatna akármit elnéznéd neki? Verd már le osszad ki, h azért ezt nem kéne hát ki ő 1 senki ahhoz, h ilyeneket mondjon. Jó, h nem cigot mondott...
2012. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát végülis a cigányokhoz semmi közöm de ő viszont nagyon jól tudta hogy én félig olasz vagyok.... na köszönöm a válaszokat mindenkinek
2012. jan. 26. 15:36
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám neki, hogy: "még mindig jobb egy bevándorló digó nak lenni, mint egy parasztnak, akit ganédombra szartak úgy született, de azóta is szaros a szája és itt szellőzteti nekem."


Apád helyébe elő venném a Don Corleone figurát és levágott lófejet raknék a srác ágyába, hátha akkor megtanul viselkedni. Ha nem betonba öntetném és beledobnám a Dunába.

2012. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!