Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magány. Csak én vagyok így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilonit kérdése:

Magány. Csak én vagyok így?

Figyelt kérdés

Nos...azért írok ide mert nem tudom mi van velem.

Az elmúlt évek során sok embert meg ismertem, barátaim lettek...vagy legalábbis azt hittem. Igazából nem tudom mi van mostanában velem. 20 éves koromig mindenkit meg hallgattam, mindenkinek segíteni akartam és tudtam is...én voltam a könyv amibe mindenki bele írta a gondjait, de így vissza gondolva...senki sem próbálta kideríteni azt, hogy a könyv alkotójának van-e gondja. Persze ez régen nem érdekelt, hiszen erre úgy gondoltam mint egyfajta hiba, az érzelmek tömege olyan emberi..de én úgy éreztem ennél több vagyok, nekem ilyen gondom nincs..ez beképzelten hangzik, és az is. Most viszont valami meg változott. Nem is tudom miért írtam ide. Lehet csak arra vagyok kíváncsi hogy normális vagyok-e. Ilyeneken gondolkodni egy 21 éves fiúnak...fura, nem? ne gondoljatok rosszra, nem vagyok emos vagy ilyesmi, nem vagdosom magam és nem is akarok meghalni, semmi ilyesmi. Csak kíváncsi vagyok vajon másnak is van-e ilyenfajta gondja, továbbá hogy ki mit tanácsolna.


2012. jan. 26. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok magányos ember van(lásd kb az 1000 társkereső)nem csak te vagy így. Erre az olalra az emberek a problémáikat írják, nem hiszem h az amit írtál beképzelt dolog lenne.
2012. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves lány vagyok és olyan mint te, nincsnek különösebb problémiám, csak azért jövök ide is fel, hogy mások problémáját megoldjam
2012. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs veled, hasonló problémákkal/dolgokkal foglalakozok én is.22f
2012. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam segíteni itt az emberkéknek ha tudok valamiben és látom, hogy megérdemli.


De magamon nem tudok segíteni sajnos...


22/F

2012. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, miért mi a bajod?
2012. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!