Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így élni?

Figyelt kérdés

23f vagyok még nem volt barátnőm

- probalok tenni érte de még nem jött össze, akivel összejönne az meg túl messze lakik tőlem ...

- mivel még nem volt baratnom ... még nem volt semmi sem sex, sem csók... az utóbbi időben még egy baráti találkára is nehéz rávenni egy lányt.... pedig sokak szenrint kedves s megértő vagyok és jó velem beszélgetni

- na szóval ez az utóbbi időben nagyon megvisel engem ... es egyre jobban rányomja a bélyeget a tanulásra is sajnos :(



-azt szeretném tudni , hogy ha esetleg köztetek vagy ismerőseitek között volte valaki ebben a helyzetben ?

- és milyen mertékben változott es javult vissza esetleg a tanulási teljesítmény ami után megoldottt a helyzet ?

- tényleg ilyen sokat árt lelkileg ez ? mert en már nem tudom mit gondoljak , hogy mi a bajom

próbálok nem koncentrálni erre de valahogy mindig ott van a fájdalom belül ....:(


2012. jan. 23. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

1 ha még nem volt barátnőd, milyen fájdalomról beszélünk?

törött már apró darabokra a szíved, hogy hónapokig sírtál?


2 ne legyél puha*öcsű, aki csajok után picsog, legyen már tököd felszedni egyet

2012. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Aki akar not az elobb utobb talal is, es szenvedni is fog miattuk.

Ez van...

2012. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Boyle84 ***** válasza:
Próbálj meg neten ismerkedni!
2012. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem így, hogy nincs barátnőt sokkal több időd jut magadra, és a tanulásra is.


Ha lenne, nehezebb lenne tanulni is.


Szerintem élvezd az életet, tanulj, sportolj, dolgozz. Aztán előbb utóbb ezen tevékenységek közben úgyis találkozol majd, remélhetőleg, egy normális, hozzád illő lánnyal.


A többivel meg nem éri meg foglalkozni, mert tényleg összetörik a szíved.

2012. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyidősek vagyunk, hasonló cipőben járunk, mondjuk nekem már volt testi kapcsolatom lánnyal, de barátnőm soha nem volt. A fent említett problémákon kívül alkohol gondjaim is vannak amiket úgy érzem, hogy már egyedül nem tudom leküzdeni. Én is keresek akármilyen megoldást.
2012. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

higgyétek el... akinek úgy alakult az élet, hogy mindig voltak körülötte, csajok, fiúk, barátok, ezt nem érti. vagy csak szimplán nem alakult ilyen magányosan az élete.


Amikor naponta a padlón vagy, pedig nem akarsz, erős akarsz lenni, és néha megy is, de nem mindig! és igen hajtani kell a tanulásra, de annyira magányosnak érzed magad. nincs erőd, nem tudsz akaratot szedni semmiből... Amikor a barátom a barátom lett meg hirtelen abbamaradt a mindennapos sírás és komolyan exponenciálisan növekedett az életkedvem, azért érezhető különbség. el is felejtettem milyen volt előte. persze h sokat számít!


te srác, csak annyit tudok mondani h ne ülj otthon a szobádban, mondjuk sportolj mert nekem sokat segített, és talán ha tanulsz, nem tudom ha van időd menj el dolgozni emberek közé... nekem ezek segítettek, én ezt tudom mondani.

2012. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez akkor változott meg, amikor elértem arra a szintre, hogy nem érdekel. Az, hogy önmagam legyek és ne görcsöljek rá a témára, és ne a heteket számoljam a következő szülinapomig, meg ne agonizáljak, végül fontosabb lett. Így jött össze a dolog, van barátom, mert egyszerűen már nem érdekelt többé. Azt hiszem idáig agyban el kell tudni jutni, ez kizárólag idő kérdése.
2012. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elözö hozzászoloval,szard le nagyivböl a dolgot
2012. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ha leszarom és nem keresek , akkor , hogyan találok ... :( ?
2012. jan. 23. 19:34
 10/11 anonim ***** válasza:
vagy találsz vagy nem,de addig se agyalsz és érzed rosszul magad emiatt.(nekem bejött)
2012. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!