Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom ha terhes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha terhes vagyok, ha egy hete feküdtem le barátommal védekezés nélkül, ilyenkor már lehet valamit érezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2012. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mikor lehet? am akor mult el egy hete a havim nagy esélye van h teherbe esek ha nem ment belém semmi?
2012. jan. 26. 21:12
 3/6 Nazira ***** válasza:
Nem még nem lehet érezni semmit sőt sokáig nem érzed ha terhes vagy... Majd ha nem jön meg akkor aggódj és csinálj tesztet
2012. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nazira ***** válasza:
Esélye van kivéve ha biztosra tudod, h nem ment be semmi de ezzel még várj ha már a tabletta v az óvszer luxus volt 1 kis időt kibírsz. Ha nem jön meg aggódj és teszt.
2012. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, hát én nemvagyok annyira biztos benne de barátom váltig állítja, de hát nemtudom, nah majd kiderül :S
2012. jan. 26. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha beléddugta, akkor bizony ment beléd valami (akkor is, ha egyikőtök sem érezte.


Most már csak az a kérdés, hogy elég hatékony volt-e az anyag.


Legközelebb legalább imádkozz.


Érezni meg 1-2 hónap múlva fogod.

2012. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!