Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezis kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hónapja feküdtem le először és mindig védekeztünk, amikor elment pedig kihúzta.Az óvszer nem csúszkált és nem is szakadt el.Semmi terhességre utaló jelem nem volt, se fejfájás se hányás se semmi csak nagyon ideges vagyok ez miatt.Tegnap kellet volna megjönnie, de még mindig semmi, valószínű a sok stressz miatt? tudom hogy ezt a kérdést már sokan feltették de kérlek segítsetek.

2012. jan. 27. 07:56
 1/5 Macs1209 ***** válasza:
Stressz napokkal, akár még 1 héttel is el tudja tolni. Viszont ha biztosra akarsz menni, vegyél egy tesztet.
2012. jan. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azlesz , de köszi
2012. jan. 27. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Nagyon is!
2012. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
??
2012. jan. 28. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Halottál már Sir Moke Shag legendájáról?
2012. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!